2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داشتم پخش سالن اجلاس سران رو میدیدم چقدر منصوری رو مخه

درود به شرفت 

یه موجودی از خودم بگم   فدا مدا همه نی نی سایتیام      سعی میکنم انرژی مثبت بدم ✌️✌️نیاز به درد و دل داشتی و خانوم بودی درخواست دوستی این کاربری فعاله و من گوش شنوات میشم 😘😘😘😘با افتخار محجبه💕💕ما یا هموطنیم یا هم عقیده پس بینمون دیوار نکش💓💓💓
حالا باز تو خوبی، عضویت منو ببین پشمات بریزه😂یکی شرق یکی غرب

چراااا

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻
ن بملا نبود  اون کرسیفعخحججافغهتتهخخختلعه بود والا🤧

وااااایییییی جدی؟؟؟

خاک تو سرش😱

همیشه فکر میکردم که تقثلجشطرد لفثقجخ بهتره 

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻
2706