2777
2789

تو تاپیک قبلیم فک کنم داشتم عررر میزدم که دلم براش تنگ شده

الان با افسردگی نشسته بودم یه گوشه که گوشیم زنگ خورد دیدم اونه. گفتم حتما باز زنگ زده بگه دلم برات تنگ شده دیگه ‌. دیدم صداش خیلی انرژی داره. فردا قرار گذاشتیم ببینمش. 

خیلی خوشحالم تا مرز سکتهههه‌ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مراقب باش فردا تاپیک بدبخت شدم نزنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

جون

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜۲۸ تیر، چه دل خونیه ، حالم خراب تر از اونکه بدونیه 💜 اگه چشمات منو میخواست تو نگاه تو میمردم 💜چشمات 🧿 آخ چشمات 💜 صبر من رفته دگر بر باد از دل 💜 گر حال زار دلم را بخواهی، با تو چه گویم که بر آن گواهی 💜 نفهمیدی که عشق و جان منی، جان که چه گویم جهان منی، نفهمیدی در دلم چه گذشت، تو قرار دل بیقرار منی💜 تو نباشی منمو چشمای ترم 💜 عادلانه نیست من بمانم و حسرت مدام ، عادلانه نیست قسمتم از این عشق ناتمام💜 تنها تو انبار کاه، هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه💜 فلانی جان، از امروز بتی که از تو ساختم رو میشکنم، اگر روزی لحظه ای روزگاری دلت برا من تپید و به من پیشنهادی دادی بعد میسازم همه چیزهایی که باید بسازم، عاشقانه هم میسازم اما الان که نیستی و قراری هم نداری با من بهتره که خط بکشم روت 💜 تموم لحظه های این تب تلخ، خدا از حسرت ما باخبر بود، خودش مارو برای هم نمیخواست، خودت دیدی دعامون بی اثر بود 💜 مقاومت میکنم تا زمانی که تو رو ندارم دلنوشته ای ننویسم به یادت فقط اینکه امشب یه جوری ام دلتنگ نیستم فقط یه جوری ام انگار جام زندگیم ترک داره و عمرم داره هدر میره🍀 نه ، نشد که بیخیال شد ، تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد، زندگی درد قشنگیست که جریان دارد 💜

سلام عزیزم. 

لذت بردم از خوندنِ پیامت

از اینجور ذوق زدنت

از اینجور رقصیدنِ بالهای قشنگت به دورِ آغوشِ یآر

نمیدونم چیشد که دارم برات مینویسم

هیچی از رابطه یه قشنگتون نمیدونم. 

چیزی که باعث این کشش به سمتِ تو میشم این حسِ قشنگیه که داری. 

اسمش عشقه؟ یا دل ربودنِ نا به هنگام؟ یا گریه های یواشکی بر سرِ دوری یآر؟ یا خندیدن های مستانه ات با دیدنش؟ یا رقصیدن و رقصیدن و رقصیدنت به دورش؟ مثلِ یک پروانه

نمیدونم زیبآجآن

از آینده هیچ اطلاعی ندآرم. 

از حآل هم

از فردای تو هم

ولی برای جفتتون خوشحالم. این احساس انقدرررر شیرینه.. قشنگه. 

آخیش

باور کن حالِ منم خوب شد

قدرِ عشقتون رو بدونین. 

عشق مقدسه. بکره. دست نیافتنیه. منحصر به فرده. پاکه

مواظب قلبای قشنگتون باش

عزیزم همیشه بخندی

فردا خیلیی خوش بگذره

سلام عزیزم.  لذت بردم از خوندنِ پیامت از اینجور ذوق زدنت از اینجور رقصیدنِ بالهای قشنگت به د ...

خیلی خیلی قشنگ نوشتی میدونی؟

حال خوبم چند برابر بهتر شد

نه بابا وای😂😂😂😂🤣🤣🤣

قصدت فقط دوستیه یا ازدواج ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خیلی خیلی قشنگ نوشتی میدونی؟ حال خوبم چند برابر بهتر شد

جدی؟؟خوشحالمم. 

بساز دخترک درونت برقص. 

https://virgool.io/@wsa9168/%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D9%90-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%90-%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-tydva4dwim0e

2801