2733

پسری که باهاش تو رابطه بودم حرفی دیشب بهم زد که همش تو مغزم تکرار میشه بهم گفت تو حرفات و کارات باعث شدی من از دست بدی فکر کردی من از دست بدی مورد خوب میاد سراغت ؟ نخیر یه کارگر یا یه سوپری میاد سراغت که یه پراید داره و برین جمعه به جمعه بشینید تو پارک   حرفش مثل تیری شد تو قلبم 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بگو من میدونم کیو انتخاب کنم

تو خیلی کمتر از چیزی هستی که خودت فکرمیکنی.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه پولکی هستی که حرفش تیر شد

چهارتا فحش بارش میکردی میرفتی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

بگو ینی انقد فقیری که کل داراییت پولته؟

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ......                       دوس دارم هميشه دستام تو دستای تو باشه🤍امیدوارم خداهم همینو بخواد ،تو پدر خوبی برای پسر کوچولوی من خواهی شد                                                                    زن ممد آینده (در آینده تیشرت ممد و زن ممد میخریم)😌

چقد عوضی عقده ای بود.. بگو همون کارگر یا سوپر مارکتی شرف داره بتو عوضی که معلوم نیست کی هستی و چی هستی.. پولتم بخوره تو سرت.. باید یه حرفی میزدی بهش بسوزه و. بلاک. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706