2733

خیلی تلخه واقعا از خدا برات صبر زیاد می‌خوام دلت آروم بشه الهی 

ان شالله خدا نامزدت رو هم با ائمه محشور کنه بنده خدا چطوری فوت شد آخه ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دارم میمیرم...!

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 بابا تو هم رفتی پیش حسام ؟؟
خیلی تلخه واقعا از خدا برات صبر زیاد می‌خوام دلت آروم بشه الهی   ان شالله خدا نامزد ...

تصادف...

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 بابا تو هم رفتی پیش حسام ؟؟

کاش این تاپیکو ندیده بودم😔😔😔😔

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
روحش شاد طوری گفتی فکر کردم چیز بد دیدی این که خوبه یعنی برای کسی خودتو فدا کردی که ارزششو داشته

اتفاقا خیلی بده .

بیشتر عذاب میکشه.بیشتر دلش میگیره بیشتر و بیشتر گریه میکنه و هیچ وقت داغش  سرد نمیشه

لعنت بر تصادف..چی کشیدی..چی میکشی😔

کاش بهش نمیگفتم بیاد دنبالم بریم کافه ...اگه بهش نمیگفتم حداقل اینجوری نمیمرد...عذاب وجدان توی این 30 و خورده ای روز داره وجودمو میخوره..

2706