2733
عنوان

چیکار کنم موهام پرپشت بشه

79 بازدید | 12 پست

من قبلا موهام خیلی پر پشت و زیاد بود 

ولی یهو میخوره گرفت و نصف شد

چی بزنم اوکی بشه

ماسک خونگی نگید چون همش بی تاثیر

اگه کسی دارویی قرصی چیزی مصرف کرده و زود نتیجه گرفته بگه

قرص هیرویت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نتیجه گرفتید شما؟ چون من زینک،بیوتین،جینسینگ،مولتی ویتامین مصرف کردم ولی نتیجه نگرفتم

چند وقته میخوری؟ 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
مرتب نمیخورم مثلا دو سه تا در هفته

خب با یه ماه خوردن که خوب نمیشه. حداقل چند ماهی ادانه بده

مثلا چیا زدی

موهاممم رو گودی کمر بود از وقتی ژل تخم کتان میزنم ب موهام ریزشش قط شده و  رسیده روی باسنم

برای مو خوزه هم موهاتو با روغن کرچک  بعد حموم چرب کن فقط ساقهع نشستع حموم کن و موهاتو با اب گرم نشور