2733
عنوان

شوهرم میگه تو به من شک داری. هه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اخه اینطوری بگه ؟بگه خسته ای یا نیستی به من ربطی نداره ؟دیگه اون رابطه چه لذتی داره اخه عزیز من ...

ولی من وقتایم ک حالم بد بوده باز ن نگفتم هیچوق. فکن سه روز بعد عمل بینی وقتی دیدم میخاس بیخیال حرف دکترم شدم...ادم سردی نیس اثن

چرا اخه اینطوری بگه ؟بگه خسته ای یا نیستی به من ربطی نداره ؟دیگه اون رابطه چه لذتی داره اخه عزیز من ...

وقتی این فکرا میاد سراغش و شوهرش میگه بهم شک داری و فلان و هیچ کاری در این جهت نمیکنه باید خانم خودش پیش قدم شه. تو خودتو با مردا مقایسه نکن اونا میل جنسیشون از تو بیشتره. در ضمن همیشه ک قرار نیست مردا پیش قدم شن

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
قبلنم با وجود خستگی برای رابطه همیشه وقت داشت ببخشیدا حتی تو وقتی پریود بودمم میومد برای رابطه

همین دیگه. باید باهاش صحبت کنی نه با دعوا با قشنگ حرف زدن اگه جواب نداد. خودت پیش قدم شو اگه بازم امتناع کرد دیکه باید حواستو حسابی جمع کنی. 

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
منظورش اینه با لحن تند نمیشه باید با ناز و عشوه بره جلو و حرف های قشنگ بزنه و.....

کی گفت ک من گفتم با لحن تند حرف بزن. این خودش یکی از جذبیتای رابطه س ک زن خودش بخواد بره جلو. و این جمله هم واسه اونموقع و اون شرایط جزی از همون جذابیت میشه. 

منظورش اینه با لحن تند نمیشه باید با ناز و عشوه بره جلو و حرف های قشنگ بزنه و.....

شوهر من ادم گرمی کلا اصن برای همینه تعجب میکنم وگرنه شاید، 10 روز از نظر بقیه تایم زیادیم نباشه

ن گلم هیچوق بیخیال رابطه نمیشد بخاطر دعوا اینا 

خب تنها راهت اینه که نشون بدی برات اهمیت نداره این موضوع و به خودت برس آرایش کن لباس شیک بپوش کمتر براش وقت بزار خودش سمتت کشیده میشه مغرور باش

مردها عاشق زنهای دست نیافتنی هستن 

کی گفت ک من گفتم با لحن تند حرف بزن. این خودش یکی از جذبیتای رابطه س ک زن خودش بخواد بره جلو. و این ...

وقتی من ارایش میکنم میرم کنارش شوخی میکنم ینی چی پس؟ حتی غیر مستقیمم میگم ولی اخرش میخابه 

2706