2733
چ رفتارایی داری ؟ سعی کن تغییرشون بدی  مثلا بعضیا تمام اسرار زندگیشونو همه جا میگن بهشون میگن ...

ارع به مامان بزرگم خاله هام زن دایی هام همه تقریبا دعوا های ما رو میدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچها من اصلا زن با سیاستی نیستم همه بهم میگن ساده ای حالا هم شوهرم میخاد طلاقم بده🥲🥲

چرت میگه ،میخواد اینو بگه به خودت بیایی ، که توم با خودت نمیای میخوای خودکشی کنی ،یعنی انقدر ظعیفی ؟؟

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

خب همون دیگه 

این چه کاریه 

منم بودم بدم میومد از این کارت 

یه حریم شخصی گفتن یه زندگی خصوصی گفتن 

بنظرم برو مشاوری چیزی شاید کمک کرد بهت 

چ لزومی داره داری اطلاعات زندگیت کف دست بقیه باشه

چه خبرت هست آخه وقتی یه مشکلی رو یه عالمه آدم بهت بازخورد میدن که توی تو وجود داره خب دیگه چرا با همون فرمون ادامه میدی ؟ برو درمان کن خودتو خب ، کتاب بخون توی اجتماع قرار بگیر یه کم تجربه کن یه کم به رشد فکر کن دوره ای چیزی شرکت کن یه کم ارتقای شخصیت بدی

آخه دو بار طلاق صرفا بخاطر سادگی ؟ الآنم که به جای راه حل مشکل رو پیدا کردن میگی خودکشی این مسخره بازیا چیه دیگه این چه مدل زندگی کردنه آخه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

ما به آدمی میگیم ساده ک رفتارهای خلاف معمول داره مثلا حرفای بی عقلی می زنه حرفایی ک ی خانوم عاقل اونا رو نمی گه . تو برخورد با بقیه کم حرفه استرس میگیره . شما هم همینطور ب نظرت؟  

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما به آدمی میگیم ساده ک رفتارهای خلاف معمول داره مثلا حرفای بی عقلی می زنه حرفایی ک ی خانوم عاقل اون ...

منم ۵۰ درصد ساده ام بنظر خودم اصن بلد نیستم حرف بزنم یچیزی میگم یکی ازم ناراحت میشه

2706