2733
عنوان

دوست اجتماعی شوهر بعد از ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 44 پست
آخرش نمیشه  هرچی بگن نه این فقط دوستیه مشکلی نداره بازم عادی نیست چون بالاخره بهم حسی پیدا میک ...

عزیزم بعد از عقد متوجه این موضوع شدم حالا ک گفتم کات کن میگ وسواسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا ناراحتم من خوشم نمیاد وضع مالی شوهرمم خوبه از کجا معلوم بخاطر پولش باش اکی نشن شوهرم عاشقش بشه ...

شک نکن بعد از ازدواج این دوستی‌ها تغییر شکل میدن چون بعضی تاکید میکنم بعضی از خانم و آقایون بعد ازدواج تازه فیلشون یاد هندستون می‌کنه و دوست دارن روابط بیشتری رو تجربه کنن

یه عده برای ادامه تنوع طلبی و بی قیدی خودشون از کلمات جذاب و شیک استفاده می کنن، دوست اجتماعی،  مثل خواهر،مثل برادر، جمع کنید این چیزا رو،انگار با بچه حرف میزنن، سرشونو تو برف کردن انگار بقیه هم نمیببنن

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
الان شوهرم متاهل شده چرا باید ب رابطش ادامه بده من بدم میاد 

به شدت مخالفت کن و اگه در مقابلت گارد گرفت حتما خوب فکر کن قبل اینکه باهاش بری زیر یه سقف چون بعد ازدواج یه زن محاله همچین روابطی رو تحمل کنه 

یه عده برای ادامه تنوع طلبی و بی قیدی خودشون از کلمات جذاب و شیک استفاده می کنن، دوست اجتماعی،  ...

واقعا حالا شوهرم نیت بدی نداره از کجا معلوم اون زنا نیت بدی نذاشته باشن

بش گفتم کنار میای گفت اصلا حرف دهنت بفهمم برا من غیریتیه برا خودش من وسواسم و خودش روشن فکر

از این ضعیف بودنت اصلا خوشم نمیاد 

چحو نمیتونی از پس شوهرت بر بیای 

⁦♥️⁩
2706