2733
عنوان

دسته گلی که برام روز دختر خریده بود پوسیده و خراب شده😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 36 پست
من گلای دسته گلمو جدا کردم توی رزین و هاردنر غلتوندم و باهاشون گل سر درست کردم زدم به موهام که همیشه ...

ببخشید توی غالب یا فقط ریختی روش؟

من مجرمم جرمم اینه که دخترم:)))) کاربر مرد حق درخواست دوستی نداره وگرنه تعلیقه🥱 گاهی اوقات خیلی زود دیر میشود 🙌🏻 سعی می کنم انرژی مثبت بدم 🎈 جمله همیشگی دعام با خدای رنگین کمان هست ❤️💕🌈اگه خواستی بگو تا برای توام دعا کنم🎈
چرا ب من گل نمیدن مگ منم دختر نیستم 🥲 گل پیشکش هیچکیم بهم ابراز علاقه ام نمیکنه واقعا خدایا منو ...

عزیزم ایشالله کسی بیاد تو زندگیت که بهترین کارا رو برات بکنه 

وزن اولیه:۹۷ وزن هدف اول:۹۰ (رسیدم😍💪)وزن هدف دوم:۸۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گلای دسته گلمو جدا کردم توی رزین و هاردنر غلتوندم و باهاشون گل سر درست کردم زدم به موهام که همیشه ...

میشه عکساشو بزاری؟

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

چه قشنگ

منم دلم میخواد دسته گل های شوهرم را نگه دارم ولی بلد نیستم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
چرا ب من گل نمیدن مگ منم دختر نیستم 🥲 گل پیشکش هیچکیم بهم ابراز علاقه ام نمیکنه واقعا خدایا منو ...

اخی 🥺🥺تو خودت گل خلقتی ان شاءالله کسی بیاد تو زندگیت که سر تا پات رو طلابگیره همه محبتش رو نثارت کنه

2706