2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم زیاد اهل خرج کردن نیستم مگه اینکه واقعا مشکلی پیش بیاد

مثلا جدیدا پوستم ابله مرغون گرفتم قراره برم دکتد پوست خب طبیعتا این ماه خرجم بالاست

ولی در حالت عادی شاید یکی دو تومن. اونم همش برا پسرم خوراکی میخرم با پولایی ک شوهرم میده بهم

الهی به امید خودت...  

متغییره 

گاهی ۲۰۰.۳۰۰

گاهی سه چهار تومن

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

خرج خودم بدون محاسبه غذای خونه و اینا شاید ۳ تا ۵ تومن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

در حال حاضر ۱ تومن 

ولی تا یکی دوماه دیگه میخام کلاس برم بیشتر میشه 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

ماهی  هس که  ۵۰۰ هزار. ماهی ۲ میلیون یا ۳ میلیون  .  بستگی به احتیاجاتم داره . گاهی هم هیچی 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  
2706