2777
2789
عنوان

نزدیک عروسیتون بحث و ناراحتی پیش اومد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 112 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

آخی بچم  چرا آخه کی دعوا کرد

دختر خاله و خاله ی من با خواهرشوهرام..

دیگه همه چی پیچیده شد توهم دیگه همه باهم دعوا کردن

منم اون شب تا صبح گریه کردم

روزای سختی بود ..ولی خب گذشت...و فراموش که نه اما عادی شد

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔بالاخره حاجتموو گرفتم و اومدی تو دلم مامانی😍😍😍 بعد از اصلاح سبک و کلی دکتر و امپول..وقتی با تن و روح خسته همچنان تلاش میکردم رفتم اعتکاف و از ته دلممم دعاا کردم و مهمتر از همه ختم صلوات حضرت زهرا رو گرفتم درست ماه بعدش تو حرم امام رضا بوددم و اونجا هم به جوادش قسم دادم و صلوات خاصه حضرت زهرا فرستادم...وقتی برگشتم خونه حالت تهوع هام شروع شد ۲۷ فروردین ۱۴۰۳فهمیدم ۸ هفته ااس تو دلمی ...وقتی صدای قلبت رو شنیدم اشکام گوله گوله ریخت ...تازه مامانی خانم دکتر تاریخ لقاح رو تقریبا ۲۰ روز بعد از اعتکاف محاسبه کرد🥰🥰🥰 شما هدیه ی خدایی..شما هدیه ی حضرت زهرایی😇😇..واسه تمامممم حاجت دارا تمام کسایی که منتظرن دعا کنید بد دردیه
2802

فک کن می‌خواستیم جدا شیم انقد رابطه ام با همسرم خراب شده بود  و بحث و دعوا داشتیم...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔بالاخره حاجتموو گرفتم و اومدی تو دلم مامانی😍😍😍 بعد از اصلاح سبک و کلی دکتر و امپول..وقتی با تن و روح خسته همچنان تلاش میکردم رفتم اعتکاف و از ته دلممم دعاا کردم و مهمتر از همه ختم صلوات حضرت زهرا رو گرفتم درست ماه بعدش تو حرم امام رضا بوددم و اونجا هم به جوادش قسم دادم و صلوات خاصه حضرت زهرا فرستادم...وقتی برگشتم خونه حالت تهوع هام شروع شد ۲۷ فروردین ۱۴۰۳فهمیدم ۸ هفته ااس تو دلمی ...وقتی صدای قلبت رو شنیدم اشکام گوله گوله ریخت ...تازه مامانی خانم دکتر تاریخ لقاح رو تقریبا ۲۰ روز بعد از اعتکاف محاسبه کرد🥰🥰🥰 شما هدیه ی خدایی..شما هدیه ی حضرت زهرایی😇😇..واسه تمامممم حاجت دارا تمام کسایی که منتظرن دعا کنید بد دردیه
فک کن می‌خواستیم جدا شیم انقد رابطه ام با همسرم خراب شده بود  و بحث و دعوا داشتیم...

هوووووف چرا آخه سر چی 

سر همین عروسی ؟

من همش به شوهرم میگم کاری نکن خاطره بد بشه برامون ولی یکسره داره غر میزنه

خودمو همسرم خیلی بحثمون میشد سر هزینه ها فشار مالی رومون بود از طرفی نمیشد درست حسابی ببینیم همو میپریدیم به هم😂

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
هوووووف چرا آخه سر چی  سر همین عروسی ؟ من همش به شوهرم میگم کاری نکن خاطره بد بشه برامون ولی ...

منم به شوهرم میگفتم عزیزم بزار این شب عروسی باب میلم باشه و هرچی میخوام بخوام..

واسه ما چون خانما حجاب نداشتند آقایون یهو اومدن داخل خونه و کلا قارش میشی شد.‌..البته این مسئله رو قبلا با خانواده همسرم درمیون گذاشته بودم که آقایون نیان اون قسمت زنانه ولی خب‌‌..

بعد هم خواهرشواهرام بد برخورد کردن هم دخترخاله و خاله هام...

بیچاره مامانم همه غضه هارو اون خورد نمیتونست کاری کنه فقط تماشاچی خراب شدن عروسی ی دونه دخترش بود...

انقد گریه کرد شب عروسیم فکر میکنم کباب میشه دلم

آره همش سر فشار مالیه پول نباشه مردا عصبی میشن

فشار مالی یک طرف 

فشار دعوا و خانوادگی هم یه طرف دیگه

2801