2733
حتی اگه راحت نیست باید تشکر کنه و محترمانه بگه نه راضی ب زحماتتون نیستم نه با این ادبیاتی ک شما گفت ...

عزیزم من بش میگم راضی ی زحمتت نیستم عزیزم

ولی گوش نمیده .این خونواده متوجه نمی شن

و باز می گه نه زحمتی نیس میام من

نمی دونم با چه زبونی بگم .که هم ناراحت نشن هم نیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فامیل شما ادمن .با فرهنگن  اینا متوجه نمی شن روستایین و حرف حرف خودشونه مرغ شون یه پ ...

پس برو خونه مادرت حداقل ده روز آرامش داشته باش

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون

والا سر دخترم اعصابم همش ازش خورد بود همش تو مخم بود ولی خدایی همش کار خونه میکرد الانم بدجوری تو مخم رفته دوست ندارم ببینمش اصلا ولی کار خونه فقط جارو برقی میکشه......

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس برو خونه مادرت حداقل ده روز آرامش داشته باش

دفعه قبل مادرشوهرم اومد خونه مادرم

با اون کاری ندارم .اما

میترسم جاری هم پاشه بیاد خونه مادرم بمونه بعد چه کار کنم

تازه خونه مادرم نزدیکشونه و خونه ی ما دور تهرانه .

میگه من میام عزیزم دلم برات تنگ شده گوش نمیده  چه کار کنم ؟

خب جدی بگو تنهایی راحتترم

همسرم راحت نیست کسی دیگه بیاد خونمون بمونه خجالت می‌کشه

بگو اگ دل تنگی قدمت روی چشم عصر بیا همدیگه رو ببینیم ولی راضی ب زحمات نیستم

حالا اگر جدی میخواد کمکت کنه چرا نمی‌ذاری بیاد آدم بعد زایمان واقعا ب کمک نیاز داره

خب جدی بگو تنهایی راحتترم همسرم راحت نیست کسی دیگه بیاد خونمون بمونه خجالت می‌کشه بگو اگ دل تنگی ق ...

دوست ندارم بعد زایمان کسی ب جز مادرم باشه اذیت میشم از نظر روانی

ولی اینا درک نمی کنن 

اگه بگم تنهایی راحتترم فرهنگشون جوریه دعوا راه میندازن و کینه میکنن دشمنم میشن ..

حتی اگه راحت نیست باید تشکر کنه و محترمانه بگه نه راضی ب زحماتتون نیستم نه با این ادبیاتی ک شما گفت ...

ایشون مادرشون کنارشون  هستن و دیگه حضور جاری لازم نیست به خصوص که با جاری شون راحت نیستن و قراره بیاد ۳۰ روز خونه ی ایشون بمونه 

و اگر که با جاری شون راحت بودن  این تاپیک رو نمیزدن 

شاید برای شما آرامش مادر تعریف شده نباشه و اصلا ارزشی قایل نباشید برای این ، مهم ، که زن تازه زایمان کرده نیاز به آرامش داره 

اما برای دیگران مهمه که پس از زایمان آرامش داشته باشند و با نگاه مادر شوهر و جاری شون رصد نشن 

قابل فهم ترینش اینکه باید راحت سینه شو بزارن تو دهن بچه ش و حریم خصوصیش باید حفظ بشه 

حالا اگر شما اینا رو نی نی سایتی بازی در آوردن میدونید بر میگرده به درک خودتون از حریم خصوصی 

شاید برای شما راحت باشه شیر دادن به بچه جلوی نگاه جاری و مادرشوهر 

یا شاید برای شما راحت باشه بیان خونه تون چهل روز بمونن توی شرایطی که تازه زایمان کردی و توی خوردن و خوابیدنت دخالت کنن  اما همه اینطور نیستند 

و اینکه من نیاز به آرامش ندارم 

شما نیاز به تأمل داری تا حداقل بدونی داری راجع به چی صحبت می‌کنی و بعد اسپم پست کنی

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
ایشون مادرشون کنارشون  هستن و دیگه حضور جاری لازم نیست به خصوص که با جاری شون راحت نیستن و قرار ...

نخیر آرامش مادر فقط برای شما تعریف شده بقیه نمیدونن آرامش چیه😂😂

در ثانی گفتم اگر هم نمی‌خواد کنارش باشه باید محترمانه بگه نه طبق پیام شما طلبکارانه ،چون بلاخره اون خانمم قبول زحمت کرده و میخواد ب ایشون کمک کنه

ثالثا یه سر ب تاپیکاشون بزنید نسبت ب کمک  و نگهداری های مامانش هم انتقادات زیادی داره معلوم نیست مادرش بیاد هم آرامش ایجاد میشه یا نه

نخیر آرامش مادر فقط برای شما تعریف شده بقیه نمیدونن آرامش چیه😂😂 در ثانی گفتم اگر هم نمی‌خواد کنار ...

امروز اینو متوجه شدم که همه ی آدما با مفهوم آرامش آشنا نیستند لازم نیست مجدد یاد آوری کنین چون خودم اینو دیدم 

اینجا یک فضای عمومی هست و شما نمیتونی  باید و نباید کامنت دیگران  رو تعین کنی 

هرکس هر طور میخواد پیام  میزاره و به کسی مربوط نیست 

اگر پیام من از نظر شما طلبکارانه بود نوع پیام شما هم ملتمسانه و منفعلانه بود 

که اصلا مورد تایید من نیست به خصوص وقتی حق با خودت باشه 

و اینکه من برای گزاشتن پست نمیرم تاپیک دیگران رو غربال کنم ببینم آیا با مادرش رابطه ش چطوره 

اون چیزی که برای من مشخصه با جاریش راحت نیست و اصلا هم درست نیست بری خونه یک خانوم تازه زایمان کرده برای مدت طولانی اسکان کنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لازم هم نبود سه بار ریپلای کنید حذف کنید همون یکبار کافیه😂

در مورد شما لازم بود سه مرتبه پست رو حذف کنم 

چون هربار  سطح ادبیات پیامی رو پایین تر آوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در مورد شما لازم بود سه مرتبه پست رو حذف کنم  چون هربار  سطح ادبیات کلامی رو پایین تر آور ...

عذرش رو بخواه یه کلمه ی بی ادبانه هست که شایسته نیست برای کارگر و پرسنل تحت امرت هم به کار ببری چه برسه فامیلی که قصد کمک داره

اگه ادبیات شما در این حده صد بار هم ویرایش بزنی بهتر نمیشه

امروز اینو متوجه شدم که همه ی آدما با مفهوم آرامش آشنا نیستند لازم نیست مجدد یاد آوری کنین چون خودم ...

اره درسته در حریانم  یه عده طلبکاری و توهین کردن ب بقیه  رو افتخار میدونن

ولی ادب من بهم میگه کسی ک قصد کمک داره رو نرنجونم حتی اگه نمیخوام از کمکش استفاده کنم با زبون خوش و ملایمت بهش بگم 

دیگه بقیه اش ب شخصیت خودتون بستگی داره با بقیه چطور رفتار گنی

2706