2777
2789
عنوان

داستان زندگی دوخواهرم که شوهر یکیشون خاستگاری اون یکی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 80 پست

استاتر عزیز منظورم مادر شما‌ نیستا گاهی بزرگترا باتصمیمات اشتباه یا افکار استباهشون باعث بدبختی بچه هاشون میشه.ما مورد داستیم برای یه دختر خانومی خواستگار اومد پسره نظامی بود دختره هرچی گفت مامان مبخوامش باهاش خوشبخت میشم مادره گفت نه حالا دلیل مادره گفت این چون نظامیه یوقتی اتفاقی براش میوفته و فوت میکنه به هرکی که واسطه شد که بزار اینا باهم ازدواج کنن فقط میگفت این نظامیه یوقت میمره یاشهید میشه خلاصه بزور دختره رو دادن به یه سوپر مارکتی بعد ۶ماه از عروسی شون پسره که سوپرمارکت داشت فوت شد...انگار ماها یسریا مون از پیش خدا اومدیم

اللهم عجل الولیک الفرج💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای مگه میشه یکماه هم نامزد بودن؟ چطور داماد قبول کرد؟ چطور خواهر بزرگتر قبول کرد مگه داریم مگه میش ...

اره نامزد بودن و حتی انگشتر اوردن انگشتر مادرم در اورد دست خواهرم کرد 😏

لطفا درخواست دوستی ندین
2799
حالا هرچی بود گذشته رفته درست نیست آدم بعد اینهمه سال هنوز چشمش دنبال شوهرخواهرش،باشه

چی بگم چون زندگیش مقایسه میکنه با اون خواهرم همش کم میاره 

لطفا درخواست دوستی ندین
استاتر عزیز منظورم مادر شما‌ نیستا گاهی بزرگترا باتصمیمات اشتباه یا افکار استباهشون باعث بدبختی بچه ...

وای خدا چقدر بد بدبختی اینه بزرگتر ها مخصوصا ۲۰ سال پیش فکر میکردن خیلی میفهمن و باید حرف خودشون بشه

لطفا درخواست دوستی ندین
این پدر و مادرای قدیم مدیون بچه هاشونن گاهی،منم این موارد رو دیدم دهاتمون😔

عزیزم قدیم وجدید ندارن پدرمادر من قدیمی هستن ولی واقعا توی معقوله ی ازدواج به دل بچه هاشون اهمیت میدن خیلی...حتی داداشامم یادگرفتن. خواستگار که برام میاد چه داداشام چه پدرمادرم میپرسن دوسش داری اگه دوسش داری قبول کن چون تو میخای زندگی کنی البته 

اللهم عجل الولیک الفرج💚

ولی بگو مادرتو ببخشه ونفرین نکنه اونم قصدش بدنبوده پیش خودش گفته نکنه بزرگه بمونه رودستم بزار اول بزرگه بره باز کوچیکه وقت داره خوش برو رو هم هست یکی براش پیدامیشه ولی اگر کوچیکه بره بزرگه میمونه

حالا دامادتون خواهر بزرگتو دوست داره یانه؟چشمش دنبال کوچیکه نیس؟

نمیدونم دوستش داره یا ن جلو ما ک خوبه بهترین زندگی براش فراهم کرده و اصلا با خواهر دیگم رفت امد ندارن خونه مادرم هم زنگ میزنن اگ باشن نمیان 

لطفا درخواست دوستی ندین
ولی بگو مادرتو ببخشه ونفرین نکنه اونم قصدش بدنبوده پیش خودش گفته نکنه بزرگه بمونه رودستم بزار اول بز ...

خیلی باهاش حرف زدم میگه خدا باید حق منو بگیره 

لطفا درخواست دوستی ندین
حالا هرچی بود گذشته رفته درست نیست آدم بعد اینهمه سال هنوز چشمش دنبال شوهرخواهرش،باشه

نه بحث اینه که چون دیده ابجیش خوشبخته گفته اگه من با اون ازدواج کرده بودم الان من خوشبخت بودم چشمش دنبالش نیست

اللهم عجل الولیک الفرج💚

مادرت با همه زرنگیش  .گند زد به زندگی بچه هاش.کوچیکه مادرتو مقصر همه بدبختیاش می‌دونه.بزرگه یه ترس بزرگ تا آخر عمر باهاشه که نکنه شوهرم خواهرمو بخواد.از همه بدتر دوتا خواهر رفت آمد کلن قطع کردن...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
عزیزم قدیم وجدید ندارن پدرمادر من قدیمی هستن ولی واقعا توی معقوله ی ازدواج به دل بچه هاشون اهمیت مید ...

آفرین به اعتماد و روشن فکریشون،ولی مادربزرگای بی سواد ما،با همین افکار پوسیده همه خاله هامو بدبخت کردن😔

👨‍👩‍👧