2777
2789
آره بابا به بی آبروییش نمی ارزه🙄😐

صد در صد 🥱😂😔

دبیر ادبیات آینده هستم 😍❤️🥹 شاعرتونم 💙 غزل سرا ✨💛 من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم./ بنده همان به که ز تقصیر خویش ، عذر به درگاه خدای آورد / ورنه سزاوار خداوندی اش ، کس نتواند که به جای آورد :)
چرا حس میکنم تغییر کرده

نسخه اولیشه تو جدیدا این شکلی نی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
ابیابا حالا همه گیر دادن به خاندان شرک 

😂🤣شخصیتم نزدیکه پرحرف شیطون وتودل برو😂من عاشق خرشرکم

خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤

شبیه همون ک خودت گذاشتی اما چشام کوچیک ترع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

برنارد

هیچوقت درک نکردم چرا بعضیا مثلا میگن با افتخار فلان قومیتی هستم،،حالا مگه ماییکه قبلش نمیگیم با افتخار حس ذلت و بدبختی داریم نسبت بهش اصلا چه افتخاریه این چیزا/:

من رفتم پیش متخصص بوتاکس زدم

مارک خوبیم زدم کاملا رعاییت کردم

اما الان بعد یه هفته پلک چشم چپم افتاده

خوب میشه یعنی؟؟؟؟؟

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
همه چه خوشگلن  من خر شرک🤣😂

من برناردم 

بین خر شرک و برنارد کدوم خوشگل تره 

اگه من خوشگل ترم قیافه بگیرم برات سریع🥲

هیچوقت درک نکردم چرا بعضیا مثلا میگن با افتخار فلان قومیتی هستم،،حالا مگه ماییکه قبلش نمیگیم با افتخار حس ذلت و بدبختی داریم نسبت بهش اصلا چه افتخاریه این چیزا/:
2801