2777
2789

کاش تو زمانی بودیم ک ایشون حق حیات داشتن  باید در جوارشون می بودیم ..باید میدیدیم نه اینکه بشنویم 

اما لیاقت نداشتیم 

دور از جون شما و دوستان ..خودم رو می گم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
میشه یکمیش رو بگید

الان حضور ذهن ندارم ولی گاهی میخونم و سعی میکنم توی زندگیم از سخنانشون استفاده کنم 

ولی آخرین کلامی که ازشون خوندم این بود که حتی اگر دشمنی میکنید دشمن با شرف و نجیبی باشید

دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق یادم نیست ولی...

یک بار پیامبر و امام حسین و امام علی نشسته بودند پیامبر گفتن از خودتون تعریف کنید... امام علی شروع کرد(تعریف های امام علی از خودشون رو یادم نیست)بعد پیامبر گفت حسین جان نوبت توعه

امام حسین گفت:و من پسر علی ابن ابیطالبم (ایشون پدر من هستند)و شما چنین پدری نداری

و اینگونه امام حسین برنده شدن😄😄

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2799

من چند تا از توصیه های امام علی (ع) را آویز گوشم کردم 

و سرتاسر نفع و خوبی بود برای من

تو زندگی به کار گرفتم

یکیش این بود که فرمودند از هرچی می ترسی برو تو دلش و نترس و پیش برو چون انسان اشرف مخلوقات و از هرچیزی که فکر کنی در این دنیا تو قوی تری

یکی دیگه این بود که فرمودند مغرور نباشم البته با جمله ی بسیار زیبا

و جمله ای که اخیرا از ایشون خوندم 

فرمودند خداوند انسان را آزاد آفریده ،برده ی کسی نباش

آزاد باش و بندگی کسی غیر از خدا را نکن(یعنی ذلیل نباش)

نهج البلاغه سخته من نتونستم بخونمش

سخت نیست 

جملات قصار که خیلی واضح هستند 

فقط شاید بعضی از خطبه هاش یکم بیان سنگینی داشته باشند

دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
کاش تو زمانی بودیم ک ایشون حق حیات داشتن  باید در جوارشون می بودیم ..باید میدیدیم نه اینکه بشنو ...

حالا که امام حاظر داریم برای ایشون چه کردیم؟؟؟؟؟

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

امام علی مردحق مرداخلاص شهید محراب یارووصی وجانشین پیامبر ,همسر سرورزنان ,داماد خدیجه ی کبری ,پدرحسنین وزینب علیهم السلام,پدر عباس علمدارکربلا,حیدر صف شکن,اول مردمسلمان , مرد عدالت, کسی که در رسیدگی به ایتام سرامدبود, مولودکعبه, جد امام زمان عج , بر اهل بیت صلوات ,اللهم صل علی محمدوال محمد

حالا که امام حاظر داریم برای ایشون چه کردیم؟؟؟؟؟

انقدر زرق و برق دنیا رو چشممون گرفته 

فراموش کردیم .....ما انسانها دنیا رو پر از ظلم کردیم 

ایشون خجالت میکشه ک ما بنده ایشونیم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری