2777
2789
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 429384 بازدید | 1372 پست
زودی دوتا پسر گیرش اومد  گوه تو شانس من آبروم بیشتر رفت😪😔

بیخیال عشقم اینجوری که توضیح دادی الان احتمالا به این نتیجه رسیده بچه دار شدن ارزش این همه بی محبتی و بحث و دعوا رو نداشته 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو که همه مردای قالتاق میگن دیگه عادیه😑من که باور نمیکنم حرفشو

برعكس خانوما ك ميخان بگن همسرشون خوبه ولي اقايون هميشه از همسر بعدي بد ميگن ب اميد اينكه شايد همسر سابق يا عشق سابق گول بخوره بره سراغش

چوب خدا صدا نداره ببین جفتشون چی سرشون اومد  اون از بچه هاش خیری نمیبینه مطمئن باش

یعنی میبینم

بخدا شبانه روز فکرم اشوبه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2799
فقط کاش بچه دار نمیشد  ولی خوبش شد قدر تورو نمیدونه حالا با یه بی صفت سر کنه  حقشه

اتفاقا خوب شد که بچه دار شد

تا پسفردا ببینه این بچه ها ارزششو داشت تا از یک جواهر بگذره و زندگیشو به فنا بده

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

الان معنی امضاتو فهمیدم واقعا قوی افرین بهت 

امیدوارم ی روز جواب صبرتو بگیری💙

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

اسی وقتی بچش دختر شد ازش نخواستن بدش به شما و برت گردونن؟باورم نمیشه این روزا رو زندگی کردین چرا یه بچه از پرورشگاه نمیارن که زندگی به جدایی ختم نشه بچه از فامیل گرفتن یجوریه واقعن اون بچه هم گناه داره

اینارو که همه مردای قالتاق میگن دیگه عادیه😑من که باور نمیکنم حرفشو

الان میگم

من بعد از مدت‌ها شاید بگم دو سال پیش یعنی بعد از ۱۴ سال دختر خواهر شوهر سابقمون تو اینستا دیدم اون منو فالو کرد بعد یکم از زندگی داییش گفت گفت که خوب نیست گفت اصلاً زن دایی با هیچکس خوب نیس

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
اتفاقا خوب شد که بچه دار شد تا پسفردا ببینه این بچه ها ارزششو داشت تا از یک جواهر بگذره و زندگیشو ب ...

ارع اینجوریم خوبع 

از این رو به قضیه نگا نکرده بودم 

ولی کاش اون عقیم میشد  

نومزد دارم درخاست نده   
نداد  گفت خرج دکترت کردم اگر مهریه بخای بمون ببین چطور ازدواج میکنم دادگاه هم بهم نامه میده&nb ...

چه آشغالی بوده....ببخشید میدونم دوستش داشتی ولی واقعا این آدم لیاقت عشقتو نداشته.

"الحمدالله کما هو اهله" یعنی (از دست و زبان که برآید/کز عهده ی شکرش به درآید)

اسی شوهرت برای مادر شدن شما هم تلاش کرد چند بار ای وی اف و ای یو ای،قسمتت نبود،شاید اگه زنی هم بدونه شوهرش بچش نمیشه نمونه باهاش،انشالله که خدا آینده تو زیبا و زیباتر کنه،گول حرفهای شوهرم نخور که ژنه باهاش حرف نمیزنه ادا موش مرده ها رو در میاره ،بگو خودتو به موش مردگی نزن گربه میخوررتت ،مردک هول،راستی یادم رفت کاش میگفتی بچه دار شدم دوتا دختر

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه