2733
عنوان

روز مو فرفری ها مبارک💋♥

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 525 پست
چی قاطی پاتی شد من نفهمیدم کجام اسی کیه بحث چیه هی منو اینور تگ کردن هی اونور الان اینجا کجاس اسی کی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂

پروفایلم👆نقاشی دیجیتالی کار دست دوست هنرمندم shahrivar83 میباشد ❤💐😍                  
ستایش خیلیی دیونه است @ستایش_    

😑😑بهش بگو قفلش کنه خب الان میره پربازدید۱۶صفحه رفته دیگه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی قاطی پاتی شد من نفهمیدم کجام اسی کیه بحث چیه هی منو اینور تگ کردن هی اونور الان اینجا کجاس اسی کی ...

منم🤣🤣بعد چند ساعت اومدم سایت هی تگ میکردن خدایامن هیچکارم فقط اومده بودم قر بدم 😔😔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
رفته حموم عوضی بهش گفتم حالا معلوم نیست کدوم گوریه

حالا به اعصاب خودتت مربع باش😂😂🧡

فقط میگم تو تاپیک پیوندتان مبارک حرف نزنید

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
فقط میگم تو تاپیک پیوندتان مبارک حرف نزنید

اونجا همدیگرو ریپ نزنیم بحث تموم میشه😃اگه ستایشم چیزی گفت فقط لایک کنین ریپ نزنین اینجوری ادامه پیدا میکنه

پروفایلم👆نقاشی دیجیتالی کار دست دوست هنرمندم shahrivar83 میباشد ❤💐😍                  
منم🤣🤣بعد چند ساعت اومدم سایت هی تگ میکردن خدایامن هیچکارم فقط اومده بودم قر بدم 😔😔

خخخخخ....حالا من تاپیک بزنم سگ توش نمیشاشه بعد اینا صد صفحه میره جلو 

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
2706