2777
2789
عنوان

بچه های شیر خشکی

111 بازدید | 14 پست

تو ۷ ماهگی 

بچه هاتون چند وعده و هر بار تقریبا چقدر میخورن؟

میدونم بچه به بچه فرق داره 

یه میانگینی میخوام دستم بیاد 

آخه روش عدد های عجیبی زده ..۲۱۰ سی سی ..۷ بار

تازه این بچه ریفلکس و وزن گیری ضعیف داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

از ۳ ماهگی تا الان که ۹ ماهشه، ۹۰ سیسی میخوره.... هر ۳،۴ ساعت یکبار

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
2804
شیر خودتون هم میخوره؟ چند ساعت یک بار؟؟

نه

فقط شیر خشک

و روزی ۳ وعده غذای کمکی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
2805
خب وزنش چطوره؟ چقدر می‌خورد اون وقت

وزنش الان کمتراز نموداره. مابقی رو نمودار بوده همیشه وزن تولدش۲۸۳۰گرم بود هفت ماهگی هفت خورده ای

لطفالایک نکنید،ممنون
2801