2733
2764
عنوان

جای بخیه پلکم ورم داره و درد توروخدا بیاین.+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 108 پست
خیلی ممنونم خیالمو راحت کردی عزیزم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده

سلام دوست عزیز چشمتون بهتر شد منم تازه عمل کردم ی چشمم آب جمع میشهالبته ی هفته است که اینطور هستم هنوز بخیه نکشیدم 

سلام دوست عزیز چشمتون بهتر شد منم تازه عمل کردم ی چشمم آب جمع میشهالبته ی هفته است که اینطور هستم هن ...

نه عزیزم همون‌طور مونده بعد از سه ماه

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون قلمگی را داشتی شما چقدر. هزینه کردین کدوم دکتر رفتین من هشت روز ی چشم اشک جمع میشه

من هنوز خشکی چشمم برطرف نشده و هست.شما به دکترت گفتی مشکلتو چی گفت ؟؟؟

من هنوز خشکی چشمم برطرف نشده و هست.شما به دکترت گفتی مشکلتو چی گفت ؟؟؟

اونو باید اشک مصنوعی مصرف کنی عزیزم من استفاده می کنم  دکتر به من گفت 

طبیعی هستش دکترشما چشم پزشک بود 

اونو باید اشک مصنوعی مصرف کنی عزیزم من استفاده می کنم دکتر به من گفت طبیعی هستش دکترشما چشم پزشک ب ...

دکتره من فوق تخصص شبکیه و جراح چشم پزشکی هست.من سه ماهه اشک مصنوعی استفاده میکنم.یعنی این خشکی بلاخره خوب میشه مثل روزای قبل از عمل ؟؟؟؟

آب چجوری جمع شده یعنی؟؟؟ گوشه های چشمته؟ میشه توضیح بدی

بله عزیزم گوشه چشم راستم از پایین جمع میشه من فردا میرم برای کشیدن بخیه ببینم نظر دکتر چیه اون آبی که میگم حالت ژله ای داره و کمی قرمز هستش عزیزم شما تهران گفتین عمل کردین 

دکتره من فوق تخصص شبکیه و جراح چشم پزشکی هست.من سه ماهه اشک مصنوعی استفاده میکنم.یعنی این خشکی بلاخر ...

اشک مصنوعی را استفاده بکن عزیزم موردی نداره چون با این هوا همه نیازه دارن و این گوشی ها که تو دستمون هست 

2706