2777
2789
عنوان

اونایی که تونستن با فیلم دیدن رقص بلد شن بیان🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 27 پست
من که هر عروسی میشه از ۱ ماه قبل هر روز قر میدم خجالتیم مجبورم زیاد تمرین کنم اهنگ شاد میزارم جالب ا ...

منم خجالتیم ولی اول یاد بگیرم بعد یه فکری برای از بین بردن خجالت بکنم

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین راه از یوتوبه. من خودم رقص کره ای رو از یوتوب یاد گرفتم، الان خیلی راحت می تونم با انواع مختل ...

یوتیوب هز اینستا بهتر یاد میده؟؟

2796
من همه جا آبروم رفته واسه رقص بلندم میکنن مثل عقب مونده ها هیچ کاری نمیکنم 😪چون بلد نیستم

اول یاد بگیر چجوری نرمش کنی. بهترین نرمش برای ایدل های کره ای. بزنی داخل اینترنت میاد. بعدش برو سراغ رقص. اول چند بار نگاهش کن، تقسیم بندیش کن. بعد با سرعت کم برو. اگر حرکاتش سخت بود اول دست رو یاد بگیر بعد حرکات پا. بعدش سرعتش رو بیشتر کن؟ خیلی راحت 

اول یاد بگیر چجوری نرمش کنی. بهترین نرمش برای ایدل های کره ای. بزنی داخل اینترنت میاد. بعدش برو سراغ ...

اول باید نگاه کنم؟؟

من همزمان با کلیپ تمرین میکردم🤒

اول باید نگاه کنم؟؟ من همزمان با کلیپ تمرین میکردم🤒

همینش غلطه، شب قبل از خواب رقص رو چند بار نگاه کن. جوری که داخل ذهنت راحت تصور کنی که داری رقص رو بدون اشتباه انجام میدی. صبح روز بعد اول گرم کن. لباس مناسب بپوش.شروع کن به تمرین. امیدوارم کمک کرده باشم. 

آهنگ بزار خودت رو مثل باد رها کن به دستات موج بده قر بنداز تو کمرت پاهات رو نروم آروم حرکت بده رو پن ...

احساس میکنم حرکت پام خیلی تنده انکار دارم پرواز میکنم دوست دارم یه کم اروم تر باشه