2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بیمه تکمیلی دیگه قبول نمیکنه  بیمه تامین اجتماعی قبول داره  اگر بخواد خصوصی بره و سزارین ...

اون سزارین اوله که قبول نمیکنن سزارین دوم که اجباریه شامل میشه‌ الان بیمه من رازیه میده. بقیه هم دیدم که میدنو اصلا یه قسمت مهم بیمه همین زایمانشه. طبیعی هم که همون بچه اولم باشه میدن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمه تکمیلی دیگه قبول نمیکنه  بیمه تامین اجتماعی قبول داره  اگر بخواد خصوصی بره و سزارین ...

طبیعی ام ولی دکترم بیمارستان خصوصیه مجبورم برم اونجا دنباله بیمه ام که بخشی رو پرداخت کنه حداقل

2802

چرا قبول میکنن

بیمه ما سینا هست با بیمارستان مادران قرارداد داره جدا از اون هزینه زایمانم تا ۳۰تومن قبول میکنه

Life is too short to not enjoy
طبیعی ام ولی دکترم بیمارستان خصوصیه مجبورم برم اونجا دنباله بیمه ام که بخشی رو پرداخت کنه حداقل

دوست نداری بیمارستان دولتی بری؟ بعضیهاشون خیلی تمیزن. زایمانتم رایگان میشه کلا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست نداری بیمارستان دولتی بری؟ بعضیهاشون خیلی تمیزن. زایمانتم رایگان میشه کلا

بحث دوست داشتن نیست زایمان اولم خیلی سخت بود بیمارستانم نیمه خصوصی بود و راضی نبودم 

اینو از زایمان میترسم میخام دکترم باشه و بیمارستان بهتر برم من از الان هر شب کابوس زایمان میبینم واسه همین نمیتونم ریسک کنم 

2801