2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیمه تکمیلی دیگه قبول نمیکنه  بیمه تامین اجتماعی قبول داره  اگر بخواد خصوصی بره و سزارین ...

اون سزارین اوله که قبول نمیکنن سزارین دوم که اجباریه شامل میشه‌ الان بیمه من رازیه میده. بقیه هم دیدم که میدنو اصلا یه قسمت مهم بیمه همین زایمانشه. طبیعی هم که همون بچه اولم باشه میدن.

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمه تکمیلی دیگه قبول نمیکنه  بیمه تامین اجتماعی قبول داره  اگر بخواد خصوصی بره و سزارین ...

طبیعی ام ولی دکترم بیمارستان خصوصیه مجبورم برم اونجا دنباله بیمه ام که بخشی رو پرداخت کنه حداقل

چه بیمه تکمیلی میتونم الان بگیرم؟

شما فقط بیمه انفرادی میتونی انجام بدی که یکی دوسال پیش فقط سامان انجام میداد انفرادیو. ولی میگم زایمان شاملت نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر بیمه ها درمان تکمیلی انفرادی ندارند بیمه ملت فکر کنم داره ولی برای زایمان ۶ماه انتظار داره

چه خوب انفرادی من داشتم نه ماه انتظار داشت.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا قبول میکنن

بیمه ما سینا هست با بیمارستان مادران قرارداد داره جدا از اون هزینه زایمانم تا ۳۰تومن قبول میکنه

Life is too short to not enjoy
طبیعی ام ولی دکترم بیمارستان خصوصیه مجبورم برم اونجا دنباله بیمه ام که بخشی رو پرداخت کنه حداقل

دوست نداری بیمارستان دولتی بری؟ بعضیهاشون خیلی تمیزن. زایمانتم رایگان میشه کلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست نداری بیمارستان دولتی بری؟ بعضیهاشون خیلی تمیزن. زایمانتم رایگان میشه کلا

بحث دوست داشتن نیست زایمان اولم خیلی سخت بود بیمارستانم نیمه خصوصی بود و راضی نبودم 

اینو از زایمان میترسم میخام دکترم باشه و بیمارستان بهتر برم من از الان هر شب کابوس زایمان میبینم واسه همین نمیتونم ریسک کنم 

2706