2777
2789

من داداشم شاغله ، تازه نامزد کرده ، میخواد وام ازدواج برداره بابام میخواد بریزه . اونم ۳۰۰ ملیون . من میگم مگه این دختره ! فردا هم ارث دوبرابر بگیره هم الانم مث دختر بهش وام بریزین . حرصم گرفته . جالب اینه ک من چن سال پیش بایکی دوست بودم میخواست بیاد خواستگار بابام گف فعلا حوصله درد سرندارم نمیدونم پول ندارم . باعث شد من یه سال تو رابطه الکی بمونم اخرش تموم شد . بعد اینی ک داداشم گرفته فامیل دوره خودشم بابام ازاینا خوشش میاد . میبینم واسه این دختر چقد حرفای گنده گنده میزنه نمیدونم ایشالا بهترین عروسی براتون میگیریم ، و از این حرفا !! در حالیکه اونموقع من خواستم نامزد شم مگه چقد خرجشه ، ضدحال زد بمن . اونوقت من همیشه بفکر اینا بودم هم دکتر میبرمشون خواهر کوچیکمو مدرسه ، خرید خونه میکنم ، تو همه چی پشتشونم ، داداشمم ازمن کوچیکتره دوسال . اما تاحالا یبار ندیدم دستش یه کیلو میوه بیاره . من بخاطر اون پسره هنوزم ک هنوزه افسردم با هیچکی نمیتونم ارتباط بگیرم . اونوقت برامن بهونه اوردن واسه داداشم صفر تا صدشونو میذارن بهترینارو میسازن براش !! بابام کسی نبود ک پسردوست باشه ها ، از وقتی ای دختررو گرفته بابام با داداشم خیلی میونش خوب شده !! لجم میگیره اه !! 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

عزیزم شما حق داری که انتظار پشتیبانی از پدرتون داشته باشید وقتی داره برادرتونو پشتیبانی میکنه اما این همه مسئولیت گزدن شماست ،اما ازدواج شما هم با کسی که نتونه براتون یه جشن نامزدی بگیره درست نیست پس همون بهتر که بهم خورد انشالله بهترین همسر نسیبتون میشه عزیزم

من و همسرم هردومون خودمون میدیم

بله اگر پدر بخواد بده هم دختر هم پسر رو باید بده البته پدر شوهرم برای دختراش داده برای پسراش نه ،ناراضی نیستم ازش ولسه دختراش هم بنده خدا به زحمت داده

تو چجوری ادعا میکنی به فکر باباتی و همیشه پشتشی درصورتی که هنوز بابات داره نفس میکشه و نگرانی داداشت دوبرابر ارث ببره؟!پسر وقتی میره خواستگاری خب باید بتونه یه زندگی خوبو فراهم کنه حالا داداشت نمیتونه پدرت لطف کرده قبول کرده کمکش کنه..تو بجای اینکه از خواستگارت توقع داشته باشی شرایطو فراهم کنه یقه باباتو گرفتی؟وام ازدواجم هر دوطرف میگیرن چه ربطی داره که بگی‌مگه این دختره؟؟

من و همسرم هردومون خودمون میدیم بله اگر پدر بخواد بده هم دختر هم پسر رو باید بده البته پدر شوهرم بر ...

سمت ما که جنوب هستیم هم رسمه که وام ازدواج دختر رو پدر بده البته بعضی دخترا شاغلن به دلخواه خودشون به عهده میگیرن ، برای منم پدرم میده ولی برای پسر رو نه اکثرا نمیدن ولی خب توی مراسم گرفتن و خونه خریدن و اینا به پسرا کمک میکنن

عزیزم شما حق داری که انتظار پشتیبانی از پدرتون داشته باشید وقتی داره برادرتونو پشتیبانی میکنه اما ای ...

بابا همه کارای خونه رو بمن میگن ! اونوقت یبار مثلا مامانم میخواد یه کیلو گوجه بخره میگم ب علی بگو میگه نه بلد نیست ! میگم بگو یاد میگیره!! اما نمیگه ! میگه تو کی میری بیرون ! واقعا لجم گرفته . بابام دیسک کمر داره بردمش بهترین دکتر ، جواب ام ار ای گرفتیم گفتم بریم گف ن میرم همون بیمارستان دولتی ، بعد دیدم اون شب برگشته پیش عروسمون میگه هیچکی بمن نمیدونم کار نداره ، دخترم دکتر میبرد اونم نصفه نیمه برد !!! جالبه خودم گفتم بیا بریم!! ها نیومد!! میبینی یه مناسبتیه بابام نصف حقوقشو میده ب داداشم ک برا اون دختر کادو بگیره !! 

2801