2777
2789
عنوان

خونه دار شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 107761 بازدید | 512 پست

تبریکات فراواااااااان. به خوشی 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

انشالله ک به دل خووش

انشالله بهترین و قشنگ ترین خاطراتتون رو بسازید داخلش

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

استارت عزیزم ببخشید 

خواهرا برا پسر کوچولوی روشن دلم پیج زدم اینستا گرام لطفا حمایت کنید خیلی ب حمایتتون نیاز دارم ک پسرم دیده بشه خدا خیرتون بده mohammad_ayhan_n

دلم گریه می خواهد ،  نه از این گریه های یواشکی.،پنهانی، مخفی، خفه....شب و نیمه شب اشک ریختن در سکوت نه! دلم هق هق می خواهد... آنقدر بلند که صدایش به گوش خدا برسد، فقد کاش برای لحظه ای همه دنیا کر می شد و من بلند بلند گریه می کردم...بغض خفه ام کرده این روز ها،خدایا لحظه ای گوش های دنیا را بگیر می خواهم گریه کنم... 

مباااارکت باشه برام دعاااا کن منم به زودی تاپیک بزنم و از خونه دار شدنم بگم خییلی توی این سالها از مستاجری عذاب میکشم و واقعااا خونه دار شدن برام مثل یه رویای شیرین که سالهاست آرزوشو دارم شده