2733
یسریاش بخاطر سهل انگاری خودت بوده عزیزم ولی غصه نخور سنی نداری هنوز که

اره قبول دارم ولی بخدا خیلی تنها بودم پدرو مادر طلاق داداشم باهام قهر مثل سگ تو خونه باهام برخورد میکنه بابام بدرفتاری میکرد منم خام شدم

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
مرسی ازتون اسمم هلیا

ولی سعی کن مواد ترک کنی منم از  ۱۳  شالگی زندگی یجور رقم خورد .. الانم حالم بده ولی بیشتر حس ها دست خوومون دیگه میخوام قوی باشم قوی شو اعتیاد ترک کن لطفاا خودت نابود نکن 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا وقتی ک خودتو نسازی ب ورژن قوی تبدیل نشی ک بدونی توو تنهاییم میشه زندگی کرد همین آشو همین کاسه ست

من اعتماد ب نفسم خیلی خیلی پایینه اونقدی ک پیش هرکس میرسم خودمو پایین میبینم بخاطر گذشتم اینا بوده هرکار کردم نشد الانم ی شکست عشقی خوردم از طرفی خونوادمونم مستضعف خرج هیچی ندارم پدرو مادر طلاق داداشم مثل سگ ازم بدش میاد خرج غذامون ب زور درمیاد چ برسه اینکه بخام کلی ب خدم برسمو اینا 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
اره قبول دارم ولی بخدا خیلی تنها بودم پدرو مادر طلاق داداشم باهام قهر مثل سگ تو خونه باهام برخورد می ...

یچیز بگم بهت

الان میشه گفت تمام خانواده ها مشکلات دارن...دیگه فرقی نداره طلاق گرفته یا نگرفته...چه بسا اونایی که طلاق نگرفتنم اوضاعشون بدتره...

اونی محکمه که بین خرابه های زندگی ریشه بزنه و دنبال راه چاره باشه...

گذشته که گذشت و رفت ولی امروز یه هدیه اس و آینده یه هندونه سربسته...یعنی میخام بگم از همین لحظه به بعد تو میتونی واسه شرایط زندگیت تعیین تکلیف کنی

چ‌میکشی

گهگاهی گل میکشم ب پیشنهاد رفیقم شروع شد سیگار قبلا میکشیدم اما دز کم الان بیشتر شده حالا میخام مجیک ماشرومو امتحان کنم میگن خوبه و حالتو عوض میکنه

الان نامزدی یا بهم خورده؟

بعدش باهم نامزد شدیم ینی خونواده ها در جریان بودن و اینا ب یک باره بهم خورد 😔

اعتیاد مشکلی ازت حل می‌کنه یا یه مشکل میشه روی مشکلای دیگت

توی وضعیت نابسامانیم سیاه قلمم خیلی خوبه اما بخاطر مشکل مالی نتونستم ادامش بدم و وسایلشو بخرم فقط یدونه مداد هاچ ب شو دارم گیتار هم اموزشاش دیدم توی یوتیوب دوستم گیتار داش باهاش تمرین میکردم پول نداشتم بخرم اما اونم دیدم خوشش نمیاد نگرفتم دیگه ازش بعدش رفتم کلیپای سنگ مصنوعی اینارو دیدم اونم بلدم اما هزینه هر قالبش کلی گرونه. الان ب آنلاین شاپ فک میکنم پونصد هزارتومن بیشتر ندارم میخام برم جوراب بخرم باهاش بفروشم

گهگاهی گل میکشم ب پیشنهاد رفیقم شروع شد سیگار قبلا میکشیدم اما دز کم الان بیشتر شده حالا میخام مجیک ...

وای نههههههه اصلا این کارو نکن چون ماشروم ژن اسکیزوفرنی خفیفی که داری رو فعال می‌کنه و شدید میشه داغون میشی،ی کاربر اینجا مثل تو بود الان داغون شده از بس می‌ره شوک درمانی 

گهگاهی گل میکشم ب پیشنهاد رفیقم شروع شد سیگار قبلا میکشیدم اما دز کم الان بیشتر شده حالا میخام مجیک ...

😂😂ارع فاتحه مختو میخونه برا همین خوبت‌میکنه

دلت ب حال خودت بسوزع اونی ک مواد بزارع جلو‌رفیق نیس نکن بیچارع میشی میری سمت شیشه بعد میشی کسی ک دور از جونت خود فروشی میکنه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
وقتی خودت داری خودتو بدبخت میکنی ک بری مواد بکشی یا هرچی بدون مقصر اول اخر خودتی با تصمیم اشتباه با ...

من کلی تلاش کردم ب در بسته خوردم ابجی

من کلی تلاش کردم ب در بسته خوردم ابجی

عزیزم مگ تنهایی بخدا من خودم ت بدترین شرایطم با خودت اینکارو نکن ن مردا ن هچ کس دیگ غرزش ندارن ت خودتو نابود کنی

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ولی سعی کن مواد ترک کنی منم از  ۱۳  شالگی زندگی یجور رقم خورد .. الانم حالم بده ولی بیشتر ...

مرسی عزیزمم

بین حیوان خونگی بگیر بیار شرفش از صدتا آدم بیشتره

اره من عاشق گربه ام خیلی خوبن

2706