2777
2789
عنوان

بخدا که نی نی سایت روانیمون کرد دیگه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 55 پست
تو دیگه کارت دراومده😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 با شماره هاشون نمیتونم وارد سایت بشم 😞 مادرم که مطمئنم نسس چون با شماره هاش خودم اومدم ... 

اما اون دفعه تو  خونه پدر بزرگم نشسه بودیم یهو  همه شون گفتن هر چیزیییی سوال دارید تو گوگل سرچ کنید کنارش هم بنویسید نی نی سایت 🤣🤣 

من این شکلی بودما:🙄😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا من دیگه حتی از سر اجبار التماسی گفتم پاک کنه بازم هیچی به هیچی. صد نفرن تاپیکو گزارش زدن به ...

من گفتم لطفا خواهشا این پستمو پاک کن خوشم نمیاد باشه گفت بده نی نی یار ۱ به اون لینک دادم گفت تاپیک در روز یدونه پاک میکنم گفتم تاپیک نمیخوام پاک کنم پسته از همه جا بی خبر بود گفتم ولش کن ..

2796
یعنی باید بگم چ غلطی کرذیم عضو این سایت شدیم  اصلا نمیفهمم چرا نمیشه حذف کرد تاپیک ها رو  ...

دیشب با نی نی یار ۲ صحبت کردیم گفت به روزرسانی جدیده و دیگه نمیشه کاریش کرد منم گفتم پسرفت به این شدیدی ندیده بودم😂به استارتر گفت تاپیکو قفل کن تا تعلیقتون نکردم

یعنی باید بگم چ غلطی کرذیم عضو این سایت شدیم  اصلا نمیفهمم چرا نمیشه حذف کرد تاپیک ها رو  ...

من که تازه وارد بلد نیستم ولی شما لطفا تگ کنید. هرچند که مطمئنم فقط میان اینجا هممونو تعلیق میکنن به جای اینکه به خواستمون گوش بدن. اونوقت میگن چرا برنامه های خارجی وقتی ایرانی و داخلی هست!

خب شنا اصلا برای حرف و نظر مردم ارزش قائل هستید مگه

اینجا دارک وبه بیبی 😐😅چندین ماهه تاپیک نزدم بخاطر اینکه ابو ادم میره😂

صد رحمت به دارک وب بازم از اونجا میتونی محو بشی. اینجا وقتی هم که بترکه تاپیکاتو گروگان میگیرن😂🤦🏻‍♀️

انار تایپیک میره بالا صغحه و..بالا تبلیغات بیشتر ،طلافروشا اعتصاب کزدن ما یک هفته تاپیک نزنیم اینا درست میشن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم