2777
2789
عنوان

بنظرتون تاریخ کنکورو عقب می اندازن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 25 پست
کاش عقب بندازن همینجوریش هم اون اخرا برای کنکور وقت کم بود چه برسه الان که دینی رو هم گذاشتن اخر

دقیقا🥴کار اینا هیچ معلوم نیست

والا صد رحمت به سنجش

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زمین که واسه کنکور امسال تاثیر نداره  اگه نشد میتونی شهریور بدیش

میگم که من نظام قدیمی بودم واسه ترمیم یاید بجای سلامت و بهداشت زمین امتحان بدم

شهریور که دیگه بدردم نمیخوره

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
میگم که من نظام قدیمی بودم واسه ترمیم یاید بجای سلامت و بهداشت زمین امتحان بدم شهریور که دیگه بدردم ...

نمیدونم جریانش چجوریه😶ولی زمین مال ۱۱مه که

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
2796
فکر کردی نرفتم از دیروز ی پاک اداره هس ی پام کافی نت  به ضرب و زور حوزه رو گفتن ولی یکی از درس ...

میری اداره چکار میکنن؟

منم نگرفتم ولی حوضم مشخصه بنظرت برم؟

از زندگانی‌ام گله دارد جوانی‌ام ، شرمنده جوانی از این زندگانی‌ام...
اره گفتن به صورت قانونی ۱۵ تا ۲۰ روز باید فاصله بینشون باشه

کاش بندازنش عقب واقعا گیریم

اره بخدا اصلا ما و اینده مون براشون مهم نیست که از استرس دیگه نمیدونم چیکار کنم من

امتحاناتمون طلسم شده انگار😂😂