2733
عنوان

بچه خواهرم سه سالش شد و درست نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1139 بازدید | 45 پست
شیوه ی تربیت خواهرت چیه؟دربرابر این کاراش چه عکس العملی نشون میده

هیچی بش نمیگن هیچییییییییییییییی اون بچه فقط در حال تار و مار کردن بقیه س چیزی هم به بچشون بگی ناراحت میشن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم ۳سالشه هنوز سنی نداره یچیزایی ذاتی در این مواقع کم محلی و نادیده گرفتن بهترین راه وقتی شروع ب گریه میکنه اصلا ب گریه های الکیش اهمیت ندید انگار ک نیست و نمیشنوید فقط یمقدار صبر لازمه بعد یمدت ببینه با گریه کار پیش نمیره سعی میکنه حرف بزنه

هیچی بش نمیگن هیچییییییییییییییی اون بچه فقط در حال تار و مار کردن بقیه س چیزی هم به بچشون بگی ناراح ...

باید وقتی برین که اونا نباشین

اون‌موقف پدرمادرس فکری به حال این وضعیت میکنن

خب بلاخره بچه های شما هم یادمیگیرن همیشه کوتاه بیان و خوب نیست

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
هیچی بش نمیگن هیچییییییییییییییی اون بچه فقط در حال تار و مار کردن بقیه س چیزی هم به بچشون بگی ناراح ...

مقصر خواهر بی فکرته،بچه بی تربیت رو کسی دوست نداره،ادب بچه ازخود بچه عزیزتره،خواهربادت جوری میشه اطافیان خوب ادبش میکنن به وقتش،وقتی که پدر مادر بیخیال باشن اوضاع همینه

اره دخترم خیلی مظلومه

به این جور بچه ها میگن بچه های سخت . ببرنش مشاور و راه کار بگیرن .

هب عزیزم شما که شرایطو میبینی با خواهرت باهم نرین خونه پدرت جدا جدا برین.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
اره دخترم خیلی مظلومه

خوشبحالت

پسر من خیلی شیطون شده خیلییا

بچه هارو هم میزنه ک میدونم بخاطر چیه

شوهرم فیلم امریکایی ریخت رو گوشی بچمم دید هنوز یک سال و نیمش بود. از وقتی دید بچه هارو میزنه هنوزم میزنه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
باید وقتی برین که اونا نباشین اون‌موقف پدرمادرس فکری به حال این وضعیت میکنن خب بلاخره بچه های شما ...

دقیقا من خیلی کمتر میرم قبلا منتظر بودم یه روزی درست بشه الان امید ندارم

دقیقا من خیلی کمتر میرم قبلا منتظر بودم یه روزی درست بشه الان امید ندارم

درست که میشه چون موقع مدرسه هیچ کسی به سازش نمیرقصه.

قانون قانونه

ولی خب شرایط رو کنترل کنید

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.

خواهرزاده منم همینطوری بود ،بهش میگفتی بشین باباش ناراحت میشد ،مدام جیغ بنفش ،مدام گریه ،اصلا اعصابی برامون نداشته بود الان ۱۳ سالشه ،یه موجود خودخواه بی ادب دوست نداشتنی شده که هیچکس تحملش رو نداره حتی به پدرمادرش هم بی حرمتی می‌کنه 

الان شوهر خواهرم پشیمونه میگه کاش درست تربیتش میکردم 

نه مشاوره می‌ره نه حرف گوش میکنه،

پدرش هفته قبل بابت اینکه به خواهرم توهین کرده بود و فحش داده بود زده تو گوشش

نصف شب دیدن نیست

کوله ش رو جمع کرده رفته تو خیابون

سکته کرده بودن همه

آخرشم که پیدا شد گفت حق ندارید با من حرف بزنید 

وای هر چی از خودخواهی این موجود بگم کم گفتم

ضمنا اینقد مغرور و بی ادبه که به ما سلام نمی‌ده

ما سلام بدیم جواب سلام نمی‌ده

خلاصه تربیت از همون اول خیلی مهمه چ

عزیزجان فقط به لای پر قو بزرگ شدن یا نشدن نیست

من یادمه شما میگفتی پسرت هم بداخلاقی میکنه و حتی دخترت هم اذیت میکنه و مجبوری با دخترت توی اتاق خواب بخوابی و ...

با توجه به تاپیک هایی که من از شما دیدم حس میکنم یه جای کارتون میلنگه چون خیلی بچه هاتون اذیت میکنن حدس میزنم سبد تغذیتون یا داروهایی که بهشون میدی مشکل داره

یادمه درباره چیپس و پفک و نوشابه هم حرف میزدید اینکه تو بارداری چقدر نوشابه میخوردید 

من نمیدونم شما اهل کجا هستید و آب و هوای شهرتون چیه مزاجتون چیه ولی سعی کنید سبد غذایی خودتون و بچه هاتون رو طبق طب سنتی جلو ببرید بذارید بچه هاتون به آرامش برسن

حتی همین شیر خشک دادن هم باعث میشه خلقیات بچه تغییر کنه و عصبی بشه دیگه چه برسه مواد غذایی کارخونه ای و فراوری شده

حالا یکی ژنشو نداره یا قوی تره روش کمتر تاثیر میذاره ولی شما که بچه هاتون انقدر حساسن خودتونم انقدر روشون حساسید سعی کنید غذاهای طبیعی مطابق مزاجشون بهشون بدید

خودتونم خیلی حساس هستید و روحیه ی ظریف و شکننده ای دارید از شانستون خوردید به تور مادرشوهری که خیلی اذیت میکنه سعی کنید روحیتون رو بازسازی کنید و قوی باشید حتی اگر نذارید بچه ها ببینن یا بشنون همین چیزا روی حالات چهره و تن صداتون تاثیر میذاره بچه ها فوری درک میکنن و دچار اضطراب و احساسات منفی میشن 🥲

https://daigo.ir/secret/8236821766 سلام😊🖐🏻من تِلّی خاتون هستم...!رفیق بالاخره تهش میرسه به خدا🕊🌥 پس از اولش بسپارش به خود خدا ❤️👑نترس،نور بالاخره راهشو باز میکنه!🌞💛سرسخت باش مثل نور🪐🌌 ز پس صبر،تو را او به سر صدر نشاند👏🏻 "وَ لا تَقْطَعْ مِنْكَ رَجَائِي وَ أَمَلِی" بارالها امید و آرزویم را از خودت قطع مکن 🤲🏻💙اینجا بودن، اما آنجا را خواستن،دلیل به وجود آمدن استرس های درونی ست،بودن در این لحظه چه استرسی هست؟😌👌🏻تا نباشد امرِ حق،برگی نیفتد از درخت🍁❌️آنچیزی که انسان در میان بلایا یاد میگیرد، این است که در درون افراد بشر، ستودنی‌ها بیشتر از تحقیر کردنی هاست❤️‍🩹شما نمیدونین آدم‌ها رو توی چه شرایطی ملاقات می‌کنین، نمیدونین آدمها چه مراحلی رو گذروندن که الان رو به روتون ایستادن حتی نمیدونین چقدر قوی یا ضعیف بودن، یه چیزی بهشون بگین تا تسکین‌شون باشین؛مثلا من به تو میگم: " دمت گرم که از پس اون روزا الان اینجایی ؛ تو حتما خیلی بزرگ‌تر شدی و البته قوی‌تر💪🏻🥇یادمون باشه گفتن حقیقت توی زمان نادرست،مثل گفتن دروغ توی زمانِ درسته،حواسمون به جانِ کلمات باشه🧐🔍چون اغلب مردم به قصد فهمیدن گوش نمیدن،آنها به قصد پاسخ دادن گوش میدن!ما چی؟به خودمون چطور گوش میدیم؟ما مثل اغلب مردم نباشیم😇💜 هیچ دل خُنک شدنی،ارزش شکستنِ یه دلِ دیگه رو نداره 💔❤️‍🩹اگر از كسی متنفری،از قسمتی از خودت در اون آدم تنفر داری؛چيزی كه از ما نيست نمی تونه افكار ما رو آشفته كنه،پس به جای توجه به زندگی دیگران از خودمون شروع کنیم و روی خودمون کار کنیم 🛠⚙️حضرت حافظ میفرمایند مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن/که در طریقت ما غیر از این گناهی نیست💛 زمانی که خودت را دوست نداری عاشق کسی خواهی شد که تو را دوست ندارد،خودت رو بپذیر و یا تبدیل به کسی شو که دوستش داری🐛❤️🦋بعضی وقت‌ها آدم فکر می‌کنه کسی رو خوب می‌شناسه،اما در واقع فقط نقابش رو می‌شناسه!نقاب خودمون چی، می‌شناسیمش؟نقابت رو از روی صورتت بردار و خودت باش رفیق 🎭🪄لطفا به دنبال احترام و توجه نباش تا بی‌احترامی و بی‌توجهی تو را آزار ندهد😌👌🏻لطفا به کسی نِگر که ظلمت،بزداید از وجودت....🤍🤍🤍در نهایت یادت باشه آخر این سوز بهاری پیداست...🍂🍃
2706