2777
2789
عنوان

کیا خوب میتونن از حقشون دفاع کنن و جلو ظالم کم نیارن😭😭😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 88 پست
شاید اعتماد به نفست پایینه یا مزاجت سرده

مزاجم سرد هست 

اعتماد به نفس رو نمیدونم

تست انلاین میشناسی براش؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ممنونم ببخش حالم خوب نیس

خواهش میکنم عزیزم 

سایته ارور داد فقط اینو تونستم پیدا کنم

سمت راست 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم  سایته ارور داد فقط اینو تونستم پیدا کنم سمت راست

قدر خودت زا بدان؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
قدر خودت زا بدان؟

بله عزیزم 

ویس بازم هست 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
مزاجم سرد هست  اعتماد به نفس رو نمیدونم تست انلاین میشناسی براش؟

عزیزم گرمی بخور. گرمیجات اعتماد به نفس رو بالا می‌بره. رو خودت هم کار کن 

خداجون حواست هست . ده ساله دارم در خونت رو میزنم اما دریغ از یه جواب. اینقدر التماست رو کردم اگه التماس بنده رو کرده بودم یه نگاه میکرد. مگه تو ارحم الراحمین نیستی.
بله عزیزم  ویس بازم هست

به نظرت مامان بابام ازم متنفرن؟؟؟؟

همیشه باعث دردسرم

عزیزم گرمی بخور. گرمیجات اعتماد به نفس رو بالا می‌بره. رو خودت هم کار کن 

چشم

خرما میخورم زیاد

دیگه چی بخورم

به نظرت مامان بابام ازم متنفرن؟؟؟؟ همیشه باعث دردسرم

نه به هیچ وجه 

بزن نت  سوده هروی سایتش میاد 

نوشته آموزشی بزن روش 

اینم هست👇

https://zendegiesalem.com/fa/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%B9%D8%B2%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%B3-%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D9%81%D8%B3---%D8%AA%D8%B1%D9%85-%DB%B1/

نه به هیچ وجه   بزن نت  سوده هروی سایتش میاد  نوشته آموزشی بزن روش  اینم ...

شما بچه داری؟

چشم خرما میخورم زیاد دیگه چی بخورم

عسل آب. دوسین. سه شیره.  اولی رو که خودت عسل و آب رو قاطی کن. دومی و سومی رو هم از عطاری بگیر

خداجون حواست هست . ده ساله دارم در خونت رو میزنم اما دریغ از یه جواب. اینقدر التماست رو کردم اگه التماس بنده رو کرده بودم یه نگاه میکرد. مگه تو ارحم الراحمین نیستی.
عسل آب. دوسین. سه شیره.  اولی رو که خودت عسل و آب رو قاطی کن. دومی و سومی رو هم از عطاری بگیر

چشم 

خدا خیرت بده

چشم  خدا خیرت بده

اخه دور شدن به نظرت پاک کردن صورت مسئله نیس؟

ببین بستگی داره که اون فرد چه جایگاهی توی زندگیت داره که اون مسئله چقدر مهمه که اگر بحث کنی آیا مسئله حل میشه یا صرفا روح و روانت آسیب میبینه

گاهی اصلا اون فرد جایگاهی توی زندگی من نوعی نداره که بخوام باهاش مقابله کنم یا اصلا اون مسئله اهمیت زیادی نداره یا اینکه نسبتا مهمه اما تغییرش از عهده ی من خارجه و فقط باعث میشه آسیب ببینم پس اینجا بهتره رها کنم یا اصلا گاهی میشه بعدا به اون مسئله رجوع کرد و با ارامش حلش کرد پس گاهی باید فرصت داد صبر کرد

الا اهل عالم پیامم بگیر.شدم از ازل من ولایت پذیر.ولی ام به دوران ندارد نظیر.بگویم به عشق حسینم اسیر.امیری حسین و نعم الامیر💚قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
ببین بستگی داره که اون فرد چه جایگاهی توی زندگیت داره که اون مسئله چقدر مهمه که اگر بحث کنی آیا مسئل ...

من بحث و دعوا رو در مواقعی میگم که میخوای حقت رو بگیری …

میدونی من مثلا اینجوری نیستم بگم فلانی چرا پشت سرم حرف زدی و بخوام باهاش دعوا کنم….  چون واقعا مهم نیس

ولی جایی که بهم ظلم میشه …. مثلا طرف پولمو نمیخواد بده و …

نمیشه سکوت کرد نمیشه دوری کرد….

منظورم رو رسوندم؟