2777
2789

تب ولرز و بدن درد گرفته حالش بده هیچی هم نتونسته بخونه فردا هم امتحان داره نهایی هست و کشوری کلاس ششم هست الان استرس اینم داره نمیدونم چیکار کنم فردارا 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
خودت ببرش به معلم بگو صبح داره یابعداظهر

صبح داره  هیچی نخونده همین طوره حالش بده گریه برا اینم میکنه چی بهش بگم اروم بشه 

بهش بگو فدا سرش. چون واقعا هم همینه.

من به شدت روی درس بچه حساسم و جز ادم هایی هستم که معتقدم تحصیل به شدت مهمه. ولی الان مریضه دیگه. پس فدا سرش. با یه بار هیچی نمیشه. جبران میکنه.

صبح داره  هیچی نخونده همین طوره حالش بده گریه برا اینم میکنه چی بهش بگم اروم بشه

عزیزم ببر زود دکتر سرم و آمپول بزنه خودتم کل پشتش بادکش بنداز روغن ویکس بکش بزار استراحت کنه

سلامتی و خوشبختی دخترم
منم همین ویروسه رو گرفتم خیلی بد بود .... تازه کرونا که گرفته بودم از این ویروسه لعنتی بهتر بود

دخترم اول گرفت اونم امروز از مدرسه زنگ زدن بیا ببرش اون بچه ام هم ۵۵ روزشه اونم بی قراره فکر کنم اونم گرفته 

2801