2777
2789

هر روز سیب میخورم😐دهنم سرده انگار ار داخل معدم باد کولر گازی بیاد...سردردم کلا زوارم در رفته با بچه 😐 دلم تنگ شده برا خوردن یه دل سیر پیتزا و سوخاری

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

همشم بالا میارم روانی شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

چند هفته ای؟

نی نی چیه

دمیترون بخور

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
وای منم پیتزا میخوامممم

منم مبخوام ولی عوقم میاد نمیتونم بخورم😣اصلا هم دلم نمیخواد گوشت بالا بیارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم حاملم الان دیگه اخراشه 38,هفتم اصلا نفهمیدم حالت تحوع چیه

شانس ندارم من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مبخوام ولی عوقم میاد نمیتونم بخورم😣اصلا هم دلم نمیخواد گوشت بالا بیارم

منم از مرغ بدم میاد نمیتونم بخورم اسم و شکلش یا بوشو ک حس میکنم از همه چیییی میوفتم حالم بهم میخوره

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

خب معدع رو باید با انجیر خشک تقویت کنی و خوردن خاکشیر با آب ولرم و نبات.سردی کرده معده شما.بادام درختی روزی ۱۴عدد بخور.زیتون و خرما ۷عدد گردو بخور

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
چند هفته ای؟ نی نی چیه دمیترون بخور

16 نمیدونم چیه...دمیترون ب 6 شربت فایده نداره امپول اندانسترون قبلا تا چند ساعت خوب بود الان اونم میزنم اثری نداره هنوز سرم در نیاوردم که باز بالا میاذم😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
16 نمیدونم چیه...دمیترون ب 6 شربت فایده نداره امپول اندانسترون قبلا تا چند ساعت خوب بود الان اونم می ...

۱۶ هفته چطور متوجه جنسیت نشدن سونوها؟

وای عزیزم بگردم پس روزای سختی رو داری میگذرونی

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
منم از مرغ بدم میاد نمیتونم بخورم اسم و شکلش یا بوشو ک حس میکنم از همه چیییی میوفتم حالم بهم میخوره

من فقط سیب زمینی میتونم بخورم 😑 بدبحتی معدمم که خالیه الکی عوق میزنم چیزی نمیاد 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فقط سیب زمینی میتونم بخورم 😑 بدبحتی معدمم که خالیه الکی عوق میزنم چیزی نمیاد 😐

بچت پسره؟😍

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️