2733
عنوان

سرکتاب گرفتم گفت برنمی‌گرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 99 پست

اولا سرکتاب و این چیزا همش چرت و پرته،از روی تجربه میگم.بعدم دختر خوب،بعضی وقتا یه چیزایی به صلاح نیست که بشه.من الان که به گذشته نگاه میکنم میگم خدا چقدر منو دوست داشته که مثلا نذاشت با فلانی ازدواج کنم،با وجودیکه هنوزم مجردم ولی الان که عقلم کاملتر شده میبینم وای خدایا من چجوری اونو انقدر دوست داشتم.اون موقع ها کور بودم چون عاشق بودم.تو هم ایشااله اگر به صلاحت باشه طرفت برمیگرده.

حست درست باورنکن اگه میتونستن کاری کنن همون موقع خودشون ثابت میکردن اخرشم دیدی. مادریسناگفت توروخداد ...

آخه این میگن کارش خوبه🥺

میگم شاید دارم به خودم تلقین میکنم الکی منتظرم ..

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا سرکتاب و این چیزا همش چرت و پرته،از روی تجربه میگم.بعدم دختر خوب،بعضی وقتا یه چیزایی به صلاح نی ...

آخه این دختره میگن موکل داره از بچگی کارش خیلی خوبه🥺

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
کارماشونو دارن پس میدن انشاالله خدا جزاشونو میده ... خودش چیکار میکنه

خدایی که اونو ببخشه خدای من نیست.
به ظاهر خیلی پولدار و خوشبخته.

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
خدایی که اونو ببخشه خدای من نیست. به ظاهر خیلی پولدار و خوشبخته.

منم دیشب انقد گریه کردم

بعدشم رومو کردم اونور گفت اصلا باهات قهرم خدا🥲

واقعا دست خودم نبود

همش دارم زجع میزنم

آخه این دختره میگن موکل داره از بچگی کارش خیلی خوبه🥺

باشه عزیزم،خدا از همه چیز بالاتره،اگر خدا بخواد انقدر قشنگ درست میشه که باور نمیکنی.سعی کن خودتو آروم کنی با ذکر گفتن،با خدا حرف بزن.مطمئنم یه روزی به همچین روزایی میخندی،مثل الان من

ده سال بهم نامه می داد و ابراز عشق و علاقه می کرد... من خیلی التماسشون کردم الان با اشک و گریه دارم ...

همين دنيا اخرت هست 

اميدوارم منم روزي ببينم كسي كه دلم منو بيرحمانه شكست به هميچين روزي افتاده

يا ضامن اهو🕊دل شكسته منو بخر🤲
همين دنيا اخرت هست  اميدوارم منم روزي ببينم كسي كه دلم منو بيرحمانه شكست به هميچين روزي افتاده

الهی آمین.
خدای مهربون مراد دلتو بده، الهی آمین.
ان شاء الله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی طوری که همه دردهات فراموشت بشه.

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی