2777
2789
عنوان

کیا فک فامیل بنگاهی دارن ! یه لحظه میاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 55 پست
یک میلیارد و پنجاه اگه توش ساختمون داره به نظرم خوبه. چون اینجا مجوز ساخت نمیدن. وقتی کلنگی داره داخ ...

اره دقیقا هر جا رفتیم گفتیم یه ساختمون مخروبه هم شده توش باشه که خیالمون راحت باشه مجوز ساخت یا تعمیر میشه گرفت ،  مسکونی هم هست ساختمون رو میشه انداخت و مجدد مجوز های نقشه جدید گرفت و ساخت

ولی ما می‌خوایم بوم گردیش کنیم همونو تعمیر کنیم خوب میشه برق و گاز داره لوله کشی داخل بنا هست 

ولی سند نداره دیگه

هیچی هم در مورد نسق نمی‌دونیم بابام مخالفه با خرید ملک نسقی ولی اون سمتا که ما می‌خوایم ملک سند دار کلا پیدا نمیشه اگر یه درصد باشه هم با این پولی که ما می‌خوایم هزینه کنیم همخونی نداره

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
اره سمت لشت نشا ، لولمان ، روستاهای اطرافشون  اون سمتا

برو پیج منو نینی هام شوهرش تو‌ گیلان داره ویلا زمین میفروشن میگه تو دایرکت پیام بدین ویز خاصی می خواین معرفی میکنه بپرس شاید قسمتت اینجا بود

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس ۳۰۰ملیون تخفیف نمیده ارزشش همینقده زیر ارزش نمیدیم قرار نیس ضرر کنیم اتفاقن به پولش نیاز داریم ...

ما که توی خرید هر ملکی که تا الان گرفتیم فقط دنبال آدم پول لازم بودیم اونایی که چک دارن اونایی که اگر پوله جور نشه فشار جدی روشونه

ما ماه ها وقت میذاریم بنگاهی ها رو روانی میکنیم یک سره توی شهر هایی که دنبال ملک هستیم در رفت و آمدیم هزار تا بنگاهی میریم تا بالاخره پول لازم ها رو پیدا کنیم 

همیشه هم با مبالغی ملک خریدیم که نمیشه توی اون منطقه ملک خرید 

آدم پول لازم توی معامله پنج تومنی جیرینگی سیصد رو تخفیف میده واقعیتش رو بخوای بیشتر هم میده 

واسه همین میگم شما پول لازم نیستین گذاشتین سر فرصت به قیمت روز بفروشین ضرر هم نمی‌کنین خب مگه اینکه تازه خریده باشینش و سود خاصی روش نیومده باشه برای همینه که مشتری نمیره بالاسرش و صبوری میخواد برای فروشش چون همزمان با شما بالاخره پول لازم هایی هستن که صبرشون تموم شده و ملک رو با قیمت پایین تر رد میکنن بره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
برو پیج منو نینی هام شوهرش تو‌ گیلان داره ویلا زمین میفروشن میگه تو دایرکت پیام بدین ویز خاصی می خوا ...

ممنون عزیزم باشه سر میزنم 

2799
اره دقیقا هر جا رفتیم گفتیم یه ساختمون مخروبه هم شده توش باشه که خیالمون راحت باشه مجوز ساخت یا تعمی ...

کل گیلان همینه. زمین سند دار فقط توی شهر ها هست بیشتر. اونجا سند نداره. مام یه تیکه داریم سند نداره. برای همین میگم قبلش خوب پرس و جو کن. از محلیا بپرس. دهیاری برو. ببین این زمین مال همونه که داره میفروشه.

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
کل گیلان همینه. زمین سند دار فقط توی شهر ها هست بیشتر. اونجا سند نداره. مام یه تیکه داریم سند نداره. ...

یه وکیل میشناسم که مشاوره ملکی میده ،  بخوایم نهایی کنیم از اون می‌پرسیم حتما میگن امضای شورا یا دهیاری پای ملک نسق حتما باید باشه دیگه چی باید چک بشه می‌دونی ؟ 

اولین باره ملک نسق می‌خریم دلم یه جوریه همش حس میکنم این پوله دیگه بره واقعا رفته  😵‍💫 

یه وکیل میشناسم که مشاوره ملکی میده ،  بخوایم نهایی کنیم از اون می‌پرسیم حتما میگن امضای شورا ...

حق داری خواهر

من نمیدونم دقیقا. خودمونم میخوایم زمینمونو بفروشیم میترسیم سرمون کلاه بزارن. پرس و جو کن و توکل بر خدا کن. این که دیدی جاده آسفالته داره؟ به نظرم قیمتشو داره خوب میگه. ولی خیلی حواستو جمع کن مشکل دار نباشه. کجا هست تقریبا؟ 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
کل گیلان همینه. زمین سند دار فقط توی شهر ها هست بیشتر. اونجا سند نداره. مام یه تیکه داریم سند نداره. ...

میشه به منم یاد بدی ما شمال چند بار رفتیم کلا اینکه بگی بابل امل و...نمیفهمیم کدوم شهر خوبه و...بعد یارو بلاگر شوهرش زمین نشون میده سند دار یا نقشه هوایی ثبت شده و...داره چحوری که ما بلد نیستیم بفهمیم قیمت خوب میده یا کحا خوبه و نزدیک جنگل خوبه مثلا میگفت پنح دقیقا با جنگل سروان پیاده فاصله داره و...دسترسی به امکانات نزدیک و...

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
میشه به منم یاد بدی ما شمال چند بار رفتیم کلا اینکه بگی بابل امل و...نمیفهمیم کدوم شهر خوبه و...بعد ...

بستگی به مکانش داره و نوع زمین

هر زمینی بخوای بخری باید بری دهیاری ببینی وضعیتش چطوره. از همسایه ها پرس و جو کنی

بعد اونکه گفته ۵ دقیقه تا جنگل سراوان راه داره، سراوان لندفیل هست. یعنی محل دفن زباله. بوی خیلی بدی میده اونطرفا. 

زمین برنج کاری یا بیجار اصلا قیمت نداره. چون اجازه تغییر کاربری نمیدن. باغی باشه نمیتونی ساخت و ساز کنی. زمینی که توش الان کلنگی داره، خیلی بهتره. کلا باید خیلی حواست جمع باشه 

ما که توی خرید هر ملکی که تا الان گرفتیم فقط دنبال آدم پول لازم بودیم اونایی که چک دارن اونایی که اگ ...

دقیقا برای خونه پنج میلیاردی ۳۰۰ چیزی نیست. خونه ما ۲/۵ بود ۲۰۰ زیر قیمت دادیم... همه هم میگفتن طبیعیه دیگه... ۱۰۰ تومن ۲۰۰ تومن تو خونه حداقل تخفیفه