2777
2789
عنوان

شوهرم برا همه غذا خرید بجز من

| مشاهده متن کامل بحث + 297944 بازدید | 719 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دقیقا حرف منم همینه  من بودم همون موقع بچه رو مینشوندم کنار پدرش و میگفتم با بابات غذا بخور&nb ...

من بودم هرگزززز اینکارو نمیکردم قشنگ میگفتم مرد من😐😐😐 واس ملکه ت چی؟؟؟؟  ملکه ت هم گرسنشه زود لطف کن یک غذای جداگانه برام سفارش بده ممنون از محبتت🥰

2803
مثلا همه خونه مامانبزرگم اینا نشسته بودیم خاله هام داییام همه بودن بعد غذا گوشت بود ،،،، من کنار باب ...

عزیزم. لابد بچه بودی خواستن برای خاله ت خودشیرینی کنن.🤣 عیبی نداره به دل نگیر

ما یه جا رفتیم حنابندون مهمونا ۵۰. ۶۰ نفر بودن شام.  مادرمو صدا زدن واسه کشیدن غذا. دیدم یه پرس غذا اومد گفتن این مال فلانیه یعنی من. نگاه کردم دیگه بال مرغ و گردنه. خاله م گفت نه اشتباه شده بگین باز غذا بیارن باز همون پرس اون شکلی تکرار شد گفتن مال فلانیه مامانش فرستاده. باز اطرافیانم پسش فرستان. دفعه سوم یه پرس با همون مشخصات. دیگه خندیدم گفتم ولش کنید میخورمش. بعدا اوندیم خونه مامانم گعت غذا کم اومده من گعتم واسه بجه ها رو بال و گردن بدین دیگه الکی گفتم توام بال و گردن دوست داری چون کم بوده ابروشون داشته میزفته واست اونو فرستادم🤣🤣 حالا من ۲۰ سالم بود🤣

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
گدا خانوم تویی و اطرافیانت اسکل ...ریپ نزن مگه نه قهوه ایی ت میکنم حسابی بعد بخاطر اینکه اسراف نشه م ...

شعت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣مردم از خنده خدا نکشتت دختر

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...

عزیزم ..با شکم گرسنه نوشابه خوردی💔..حالا شوهرت هیچی دختر جاریت چی درک همجنسشو سریع بلند میشد میگفت عمو پس برای زن عمو چرا غذا نگرفتی غذاشو میداد بشما شوهرتم مجبور بود یه پرس دیگه بگیره هم ضایع میشد وهم خجالت 

اسکل تویی و جد و ابادت خفه شو احمق  معلومه زیاد از این قهوه ای ها خوردی 🤣🤣

@niniyar_1    

@niniyar_2   @niniyar_3   @niniyar_1   @niniyar_2   @niniyar_3   @niniyar_5    

فحاشی میکنن ایشون 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
@niniyar_1     @niniyar_2   @niniyar_3   @niniyar_1   @niniyar ...

قهوه ای شدی 🤣

همه ی ما باید کسی را داشته باشیم که وقتی یک روز ، روزِ ما نبود بنشینیم روبرویش و غُرغُرکنان از سیر تا پیازِ تمام بد بیاری هایمان را برایش تعریف کنیم و او هم لبخند به لب گوش کند و پایان هر جمله مان بگوید : پس حق داشتی اینقد عصبی بشی ، حالا وِلِش کن ، مهم نیست ، فدای سَرت ! میدانید ، آدم هر چقدر هم قوی باشد باید کسی را داشته باشد که حال بَدَش را بفهمد، که نگذارد به حال خودش بماند، کسی که حالمان را به حالش گره زده باشد!                                                                                                                                                                                                                              بی حجابی حقوق زن نیست                                                                  اضافه حقوق مَرده
اسکل تویی و جد و ابادت خفه شو احمق  معلومه زیاد از این قهوه ای ها خوردی 🤣🤣

اره سهم توهم میزارم توی ظرف ببر قشنگ گرم کن بخور 🤣🤣🤣🤣🤣

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
نه فقط شما رفتی شاه بانو 😂😂😂😂از این رفتارتون که غذای مونده رو برمیداری میاری خونه مشخصه که کی رس ...

ولی رستورانا ظرف یک باز مصرف میدن ک باقی موندشم ببرن حالا نه در حدی واقعا تهش باشه و برنج و گوجه مونده باشه ولی مثلاً کباب رستوران معمولا بزرگه می‌تونه اونو کامل بخوره نصفش بمونه اونجا بریزن اشغال بهتره یعنی؟؟؟اونم با وضع گرونی و اقتصادی بنظرم معقول نیست 

🥸
2801