2733

مثلا قرار بود تمام تلاشمو بکنم... وقت تلف نکنم

ولی الان تا سمت کتاب میرم دلم میخواد بمیرم

کارم فقط شده گریه و استرس!

چه مرگمه😭😭😭

🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجا خیلی تاپیک زدن گفتن اولیش دینیه خب دینی اونقدرا سخت نیست اروم باش استرس نگیر موبایلو بذار کنار نفس عمیق بکش ودرس بخون

اگر از بلندای آسمان بترسی ، هرگز نمی‌توانی مالک شوی                                  

بجای استرس و گریه بشین برنامه بریز مطمئن باش میتونی نمره خوبی بگیری

چقدر این جمله برام عجیب و تکان دهنده بود:همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                                         همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی  💜                                                       I wana take you somewhere so know I care/but it's so cold and I don't know where/I brought you daffodils in a pretty string/but they won't flower like they did last spring

بیا شرو کنیم منم نخوندم 

سومین کاربریمه اگه نی نی سایت تعلیق نکنه...(بنده اعتقاد به خدای رنگین کمان دارم🌈)#توماج_صالحی #کیان_پیرفلک .......فک کنم از بیوم متوجه دلیل تعلیق شدنم بشین☺️دوستان دعا کنین به خاستم برسم
نمیتونم، فکرکنم افسردگیم شدیدتر شده🤕

ببین همیشه شروع کردن سخت ترین مرحله اس بشین برنامه بریز فقط شروع کن ، به شب امتحان فکر کن که قراره چه استرسی بکشی

چقدر این جمله برام عجیب و تکان دهنده بود:همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                                         همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی  💜                                                       I wana take you somewhere so know I care/but it's so cold and I don't know where/I brought you daffodils in a pretty string/but they won't flower like they did last spring

بیاید با هم بخونیم 

منم تا میرم سمتش عذاب میگیرم گلی بسه دیگه امروزم نخونین میمونه فردا و پس فردام ک نهاییه

5 تیر1403روز غدیر،عهد بستم که آدم شم،من نمیتونم ازت دل بِکنم،چه پیشم باشی چه صد قدمی:)❤️

اینهمه میگن در طول ترم باید میخوندی تا حداقل اگه چیزیم ادیت نمونده باشه مطالب برات آشنا باشه بعد اینکه ترم اولو چجوری پاس کردی؟ اینم مثل همون. اگه نهایی هستی که باید تا الان فکرشو میکردی چون بیشتر از نصف تاثیر کنکورت از همین نهاییه ولی اگه نهایی نیستی خیالت راحت همین الآنم دیر نشده بخونی میرسونی سعی کن حالا که فک میکنی نمیتونی برسونی اول نیمه دوم کتاب ینی مطالب ترم دومو بخونی چون نصف بیشتر بارم بندی سوالات از نیمه دوم کتاب میاد بعدش اگه وقت اضافه داشتی ترم اولم مرور کن ایشالا خیره قبول میشی ولی قول نمی‌دم وقتی چیزی نخوندی بخوای نمره خوب بگیری

2706