2777
2789

قبلا اعتقاد داشتم حال خوبو نمیشه با پول خرید ولی الان هرچی فک میکنم تموم مشکلاتم بخاطر پوله

اگ‌ پول بود میتونسم زودتر عقد کنم..تکلیف زندگیمو مشخص کنم.. درگیری ذهنیم کمتر بود و...

خلاصه خوشبحال هرکسی ک پول تو زندگیش هست

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 

،👍

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم😐

بااینکه زیاد برام پول مهم نی

هی میخوام عمل چشم کنم پول نی میخوام برم گواهینامه بگیرم پول نی میخوام مدرک بگیرم پول نی میخوام ماشین بگیرم پول نی و.....

واقعاهمه چی پوله🥲

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2796
موافقم😐 بااینکه زیاد برام پول مهم نی هی میخوام عمل چشم کنم پول نی میخوام برم گواهینامه بگیرم پول ...

وایی تو رو همه جا میبینم🗿😂

-م‍‌ن ب‍‌ی‍‌خ‍‌ی‍‌ال خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی چ‍‌ی‍‌زا ش‍‌دم م‍‌ث‍‌ل اح‍‌س‍‌اس‍‌ات‍‌م: )!❤️‍🩹

دقیقا پول خیلی خوشبختی میاره من در کنار اینهمه مشکلاتی که دارم بی پولی بیشتر از همه داره زجرم میده،همش میگم خدایا لااقل بی پولی نکشم😢😔

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
موافقم😐 بااینکه زیاد برام پول مهم نی هی میخوام عمل چشم کنم پول نی میخوام برم گواهینامه بگیرم پول ...

بخدا من ادمی بودم ک میگفدم فقد حال خوب مهمه

تو انتخاب پارتنرم اولویتم پول نبود ولی الان نگامیکنم میبینم ما به بخاطر پوله ک عقد نکردیم هنوز زندگیمون رو هواس

خودم نمیدونم حتی ایندم چجور میشه

اطرافیانمو میبینم ک دور عشقو خط کشیدن و فقد رفن دنبال پول و چقد الان خوشبختن

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 
اره مثلا حالت خوب نیست میری ی مسافرت چند روزه بهتر میشی

دقیقا اصلا مسافرت به کنار اونموقع انقد تو عشق و حالت غرقی ک نمیدونی حال بد چیه

پس شبا رو ندیدی که تو‌هرتاپیک حظور درخشان من هر لحظه هست🦦

راس میگه منم خیلی وقتا دیدمت🫠😂

دقیقا اصلا مسافرت به کنار اونموقع انقد تو عشق و حالت غرقی ک نمیدونی حال بد چیه

ولی سلامتی تنها چیزی که با پول هم خریدنی نیست 

اره پول خیلی خوبه زندگی رو برات قابل تحمل میکنه 

پول نعمته نعمت