2777
2789
عنوان

دختر ۱۲ ساله بیشعور😐🔪

1297 بازدید | 73 پست

بچه ها من آموزشگاهی که میرم یه دختره هست ۱۲ سالشه با مامانش میاد بعد خیلی به شدت این دختر پررو و بی ادبه مادرشم از خودش بدتر

پریروز رفتم کلاس موسیقی منتظر موندم کلاسم شروع بشه دیدم دختره صورتشو آورده نزدیک من آدامسشو باد کرده بعد آدامسش رو صورت من ترکید از قصد میخواد حرصم بده،بعد با مامانش می‌خندیدن😐

منم عصبانی شدم به مادرش گفتم وقتی تویی که مادرشی اینجوری هستی معلومه باید بچت اینقدر بی شخصیت باشه و تو بهش افتخار کنی 

بعد مادره بهش برخورد و شروع کرد دعوا راه انداختن که تو حق فحاشی کردن به من و بچم رو نداری بچه من هر کاری کرد باید ساکت باشی ، اگه سری بعد رفتم دیدمش و دخترش دوباره حرصم داد چی بهش بگم؟بد تو مخمن🤦🏻‍♀️

ابروشونو ببر

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

واقعا متاسفم برا اون مادر

من چپ و راست بهشون میگم تو جمع ادامس نجویید زشته بعد اون ترکونده تو صورتت

واقعا بی شخصیتن

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه ممکنه با من مخالف باشید احتیاجی به دعوا و گارد نیست ما هرکدوم‌ دنیای خودمون با افکار خودمون رو داریم... ... .یاد بگیریم بهم احترام بزاریم تا خودمون هم لایق احترام باشیم🤍. براتون ارزو میکنم ارزو هاتون خاطرهاتون بشه💜ولی هیچوقت خاطرهاتون ارزو نشه🔮🎭
2804
2805
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اسی خودت چندسالته?   ایگنورش کن

۲۴ سالمه و باورم نمیشه با یه بچه ۱۲ ساله باید دعوا بیفتم😐

تایم کلاسمم نمیتونم تغییر بدم چون استادم وقت خالی نداره

نمیشه چون چهارشنبه ها که کلاس دارم اینا هم هستن متاسفانه 

خب تو دفتر آموزگاه باش

بیرون آموزشگاه وایسا

ففط هر جایی که اینا بودن نباش

دیدیشون برو یه جای دیگه

این آدما خیلی مزخرفن فقط اعصابت بهم میریزه❤

2801