2777
2789
عنوان

از رونی و شمس چ چیزایی میدونین

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا میگفتن که شمس یک قران میندازه تو آب ولی قرانه خیس نمیشه از اون جا مولوی میفهمه که این آدم کاملیه حالا نمیدونم واقعیت داره یا نه

یکی باید باشد که وقت رفتن نرود🚶🏽🚶🏽‍.....🚶🏽‍♂️
نمیدونم ولی مثله اینکه شمس دختر مولوی رو گرفته بوده 

کیمیا دختر خونده مولوی بود بله ازدواج کردن ولی هیجوقت رابطه نداشتن و کیمیا ازین نظر خیلی اذیت میشد من میگم شمس ک انقدر عرفانی بود باید ب حرف زنشم گوش میداد خود خدا گفته ب نیاز همسرتون پاسخ بدین تا دچار گناه نشن جرا باید هیج رابطه ای برقرار نکنه با زنش تا کیمیا هم کم بیاره و خود کشی کنه؟این ی علامت سواله تو سرم 

شاید گی بودن و مولوی و شمس 

واای دقیقا همین تو ذهمن منه اخه نمیشه تضاد داره با دین حرکت شمس چرا ب زنش اهمیت نمیداده ؟چرا وقتی کیمیا خودشو برا شمس خوشگل کرد شمس عکس العملی نشون نداد؟گناه ک نبوده دیگخ زنش بوده

مثلا میگفتن که شمس یک قران میندازه تو آب ولی قرانه خیس نمیشه از اون جا مولوی میفهمه که این آدم کاملی ...

خیلی کارا میتونسه انجام بده مثلا یبار ب مولانا گف شراب بیاره براشوقتی ک اورد ریخت پای گل و گل خشکید فک کنم 

عزیززم رومی .اشتباه تایپی من خیلی زیاده😂

وای خدا ببین یه اشتباه تایپی چقدر ذهن آدمو پرت میکنه😃

اصلا به ذهنمم نرسید رومی. چرااااا؟

رومیو میدونستما ولی حتی بعد از اینکه گفتی مولانا رو میگی، فکر کردم که شاید رونی هم یکی از لقباش بوده که من نمیدونستم.

در مورد کیمیا 

من فکر میکنم شمس یه خودآزاری ریزی تو شخصیتش داشته. انگار هر موقعیتیو تبدیل به یه چالشی واسه خودش میکرده

البته این برداشت منه از شمس که خیلی هم دوسش دارم

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
کیمیا دختر خونده مولوی بود بله ازدواج کردن ولی هیجوقت رابطه نداشتن و کیمیا ازین نظر خیلی اذیت میشد م ...

از شمس چیزا عجیب غریبی میگن ،میگن آدم عجیبی بوده یک جا هم نوشته بود مولوی و شمس 40 روز با هم بودن  تو یک خونه .که شعرو این چیزا میگفتند یا مثلا یک روایتی هم هست میگن میتونسته رو آب راه بره اینطوری مولوی رو بیشتر جذب خودش کنه بالاخره روایت هایی هست نمیشه باور کرد

وای خدا ببین یه اشتباه تایپی چقدر ذهن آدمو پرت میکنه😃 اصلا به ذهنمم نرسید رومی. چرااااا؟ رومیو می ...

اره مث فی البداعه ک تو تاپیک قبلم گفتم و هی گیر داده بودن نمیگفتن ک اشتبا تایپیه🤩😂😂😂

وای خدا ببین یه اشتباه تایپی چقدر ذهن آدمو پرت میکنه😃 اصلا به ذهنمم نرسید رومی. چرااااا؟ رومیو می ...

منم شخصیتشو خیلی دوسداشرم واقن دیدگاهم رو نسبت ب دین تغییر داد فقط رابطه ش با کیمیا خیلی خیلی فکرمو مشغول کرده

اره مث فی البداعه ک تو تاپیک قبلم گفتم و هی گیر داده بودن نمیگفتن ک اشتبا تایپیه🤩😂😂😂

😂😂😂

پس حسابی گیر نی نی سایتیا افتاده بودی😂

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
از شمس چیزا عجیب غریبی میگن ،میگن آدم عجیبی بوده یک جا هم نوشته بود مولوی و شمس 40 روز با هم بودن &n ...

اره و اینکه اصن معلوم نیس شمس کحا دفن شده واقعیه خرافاته چیه اصن بعد در رابطه با کیمیام ضد و نقیض بود رفتاراش 

اره و اینکه اصن معلوم نیس شمس کحا دفن شده واقعیه خرافاته چیه اصن بعد در رابطه با کیمیام ضد و نقیض بو ...

اون موقع که از این گرایش ها خبر نداشتن احتمالا خترشو به زور داده به شمس   

2801