2733
عنوان

پسره با زنش بود من رفتم پیشش وایسادم رفت اونور🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 38 پست
این که هیچی نیست  ی بار رفته بودیم بیرون با خواهرام بستنی بخوریم ی پسری پشت سر خواهرم نشسته بو ...

😂😂🤣🤣🤣

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون لحظه تو صورت خودش زدم زیر خنده😂😂😂😂😂

کارتون عالی بود درجه یک😂😂😂😂🤣👍🏻

آموختن بدون درد و رنج اتفاق نمی‌افتد،کسی نمی‌تواند چیزی بدست آورد، اگر بهای آن را نپردازد. با تحمل درد و رنج و فائق آمدن بر آن، میتوان قلبی قدرتمند به دست آورد،قلــ♥️ــبی تمام فلزی!                              ادوارد الریک
جرررذذ وای🤣🤣🤣🤣🤣🤣

انقد خندیدیم به پسره نفهمیدیم بستنی چی شد😂😂😂😂شوهر خواهرمم هی میگفت چی شده؟😂

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
کارتون عالی بود درجه یک😂😂😂😂🤣👍🏻

وای تیپش شلوار پارچه ای پیرمردی با پیرهن آبی راه راه 

😂😂😂😂😂😂

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم