2777
2789
عنوان

خسته شدم

287 بازدید | 19 پست

کسی که واقعا دوسم داره 

و چندماهه از من خوشش میاد…

شروع آشناییمون مصادف شد با سفر من

ده روزه نیستم.،

دیگه طاقتش تموم شده

سر هر بحثی برمیداره تو اینستا بلاکم میکنه

دیشب رفتم کنسرت فیلم خواننده رو استوری کردم خواننده رو تگ کردم با قلب 

وقتی استوریمو دیده از اینستا بلاکم کرده

بار دومشه تو دعوا اینستامو بلاک میکنه…

بهش میگم بااین کارت همه چیز رو تموم کردی و داری دلسردم میکنی،میگه اون مجازیه … میگم اگه از بلاک درنیاری دیگه منو نمیبینی میگه همچین حقی نداری 

بچه هم نیست و واقعا کم سن و سال نیست

چیکار کنم بچه ها

منم بلاکش کردم صبح

اما پشیمونم

Akh age mishod saramo bekubam be ye ja shayad faramushi begiram❤️

یه چند وقتی بی‌خیال شو به مغزت استراحت بده 

کاربر آقا، نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢   تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂        قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داریبستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم...ایشون واقعا مشکل داره خوب فکراتو بکن کنترل گره انگار

اصلا نمیگه بخاطر استوریت بلاکت کردم

بهش میگم چرا میگه بعدا اومدی میگم

میگم بااین کارت نمیام

میگه حق نداری اینو بگی

وای گیجم کرده

میترسم سرد بشه خیلی دوسم داره

سرد نمیشه تازه گرم هم میشه 

کاربر آقا، نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢   تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂        قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داریبستن
میترسم سرد بشه خیلی دوسم داره

میترسی؟؟ اگه میخاد سرد بشه بذار همین الان بشه، طبق تجربه، این شخص اصلا تو رو نمیخاد، یا از این دوستی های چند روزه هست ک میگذره، قدر خودتو بدون، بذار ی روز ک عاشق شدی قلبتوپاک بهش هدیه کنی

اصلا نمیگه بخاطر استوریت بلاکت کردم بهش میگم چرا میگه بعدا اومدی میگم میگم بااین کارت نمیام میگه ...

میخاد کشش بده و سفرتو و کنسرتو از دماغت بیاره و ببخشید ب غلط کردم بندازتت بعدا شرطی بشی خودبخود همچیتو زندگیتو با اون هماهنگ کنی،بنظرم با ی خداحافظی زندگیو ب خودت برگردون

از کجا میدونی دوستت داره ؟ اونم وافعا؟

چون چندماهه به اینو اون میگه 

همه میدونن تو محل کارمون

خودمم فهمیده بودم

هربار منو میدید تلاش میکرد بگه نمیتونست

خجالت میکشید 

2801