2777
2789
عنوان

اومدم حرم حضرت فاطمه معصومه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 68 پست
برای دوستامون هم دعا کن مهربون🌸🙏 @درمسیرخدا     @مائده6525221     @ ...

خیلی ممنونم عزیزم خیر ببینی 💚 

استارتر عزیز خوش به سعادتتون التماس دعا دارم برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و سلامتی و آرامش خودم و عزیزانم ممنونم🤲

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای دوستامون هم دعا کن مهربون 🌸🙏 @جان_و_جهانم     @سوییفت     ...

سلام عزیزم 😍

خوبی خواهر جانم 

حاجت روای بخیر بشی مهربون 

حال دلت همیشه خوب باشه جان دل🤲💕💕

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
برای دوستامون هم دعا کن مهربون 🌸🙏 @جان_و_جهانم     @سوییفت     ...

ممنونم عزیزم⚘⚘🌼🙏

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
2801