2733
عنوان

این درسته که میگن ازدواج به فیزیولوژیک بدن و

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 69 پست
دوست عزیز ، من نظرم اینه خب و اینکارا راجب یه بچه ۵ ۶ ساله اصلا درست نیست ،  خب شما ول گرد رو ...

عزیزم نظر شما متینه...من تو تاپیکتونم حتی بعد تاییدتون کردم گفتم حق دارید با همسایه صحبت کنید و... ولی واقعا بچه گناه نداره باید ننه باباش جمعش کنن و اینکه من تو تاپیک شما حس کردم دارید به بچهایی که این دورانو تو کوجه بازی میکردن اینجوری میگید که اره اینا اخروعاقبت ندارن و خب به منم برخورد...درهرصورت من از شما معذرت میخام واقعا قصدم این نبود...

تاپیکم میدن نی نی یار پاک بکنه و همینجا هم الان ازشون دوباره خواست میکنم یه تاپیکم میزنم اونجا بعنوان عذرخواخی از شما تا بقیه اگه کسی تو ماجرا بود ببینه چون واقعا نمیخام کسی دلخور باشه و بر اساس یه بحث اینجوری قضاوت کنه چه شما رو چه منو❤

@niniyar_1    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

@niniyar_5    

عزیزان من راجب یکی از کاربران تاپیک زدم البته نام و نشونی از ایشون ندادم...بدون نام بود...حالا منو ایشون صحبت کردیم و مشکلات حل شد خداروشکر...اگر امکانش بود حتما تاپیک رو حذف کنید

درسته خانوادگی نیست اما از همون تاپیک امکان قضاوت بد و نادرست راجب من و ایشون وجود داره...ممنون میشم اینکارو بعنوان استثنا انجام بدید چون بحثه شخصیت و ابروئه❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نظر شما متینه...من تو تاپیکتونم حتی بعد تاییدتون کردم گفتم حق دارید با همسایه صحبت کنید و... و ...

بله درسته ممنونم 🌷

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

@niniyar_5    

نی نی یار خودت بیا ببین چه ادمای دهن پاره و داغوونی تو سایتن!خدایی خداییییی چرا اینا رو شما کلااا تعلیق نمیکنید بره؟!چرا اینا باز باید بتونن بیان تو سایت؟ جدا از فحشای ناموسی ، ببینید بحث رو چگونه هدایت میکنن؟!بحث رو به چه چیزای چرند و مسخره ای میکشونن! بابا تورو بقران بیا بندازشون بیرون!

خدایی خودت برو تو تاپیک عنش# را در نیاورید ببین چجوری دارن این دو کاربر صحبت میکنن! انگار سایت ارث باباشونه