2777
2789
عنوان

بعض از پسرای سایت واقعا خوبن

| مشاهده متن کامل بحث + 2339 بازدید | 190 پست

با خوب و بد بودنشون کاری ندارم 

ولی اصلاً فلسفه اینکه یک مرد تصمیم بگیره توی سایت تبادل نظر مربوط به بارداری که هنوز هم عمده افراد خانم هستند عضو بشه و گفتگو کنه برام قابل هضم نیست 

خانمها معمولاً تمایل به گفتگو دارند بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه متاهلی اصلا ادامه نده 

عزیزم متاهل نیستم امضام

من رفیق پسر داشتم چندسال عادی با هم حرف میزدیم بستگی به ظرفیت خود آدم داره 

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
من چندماهه با یکیشون صحبت میکنم واقعا محترم هستن ولی قطعا خوب و بد همه جا هست

عزیزم الکی خودشوم محترم نشون میدن جذبشون شی 🙂

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
پیام میدن سلام بیداری

انگار رفیق فابریکتن😂😂😂

قوی باش،مثل یک لبخند پر از بغض✨🖤. کاربری 3 نفره✨🎀    با افتخار دختران کوروش بزرگ👸🏻💗  فوتبال واسه ما یعنی زندگی   esteghlal&real madrid    Hala madrid  
الکی میگی

بخدا راست میگم😂

قوی باش،مثل یک لبخند پر از بغض✨🖤. کاربری 3 نفره✨🎀    با افتخار دختران کوروش بزرگ👸🏻💗  فوتبال واسه ما یعنی زندگی   esteghlal&real madrid    Hala madrid  
عزیزم الکی خودشوم محترم نشون میدن جذبشون شی 🙂

من اینقد مشکل دارم تاپیکام که خبر داره خونده

پس این نیست

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
مخصوصا با این تاپیک فعلیش😂

تاپیک منو میگی😂😂

خب آخه کمک خواسته بودم😂

فقط تشکرت ای جانم دختر تو چقدر خوبی😆

یکدفعه بگو چه ساده ای😂😂😂

2801