2752
2734
عنوان

چند روزپیش تولدم بود شوهرم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 97 پست
💔بعید میدونم بتونم باهاش ازدواج کنم به دلایلی فعلا مجبوری باهاشم همش فکر میکنم ی روزی همه چیو بهم م ...

ببین نزار رو دلت بمونه 

باهاش سرد باش محلشم نزار 

و دقیقا ناراحتیتو بهش بگو ، اون روز برنمیگرده ولی میتونی حداقل باحرف خالی بشی و اصلا تا یه مدت محلش نزار حتی جلو خانوادش

💔بعید میدونم بتونم باهاش ازدواج کنم به دلایلی فعلا مجبوری باهاشم همش فکر میکنم ی روزی همه چیو بهم م ...

ببین من چیزی از ارتباط شما نمی‌دونم ولی اینو بدون که باید به حرف عقلت گوش بدی نه به حرف دلت 

مطمئن باش اگه به حرف دلت گوش بدی و با آدمی که مناسب نیست بری زیر یه سقف میشی مثل خیلیای دیگه‌ای که همین جا رن از همسرشون گله می‌کنن و با هزار و یکی مشکل زندگی می‌کنن 

و این دیگه اسمش زندگی کردن نیست عذاب کشیدنه حالا باز خودت می‌دونی فقط عاقلانه تصمیم بگیر 

بودنت برای من شد زندگی ، شد دلیل ، شد عشق ، شد امید و لبخند و دلخوشی ، و در آخر شد همه چیز🥺🤍بودنت انقدر قشتگه که قربون هر لحظه بودنت کنارم برم عشق بی تکرارم:)"𝑀"💗💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام مث من احساساتی و شوهرامون بی احساس شوهر من خوبه ها خیلی،منم دوس داره  منم دوسش دارم ولی ...

اتفاقا ازم توقع داره.   ولی تا خالا ی بار خودش تنهایی نرفته برام ی چیز بخره  اگه لباسی چیزی خریده اونم باهاش رفتم  اونم مثلا عیدی بود خرید داشتم یا خودم گفتم فلان چیز ندارم میخوام   هیچ وقت همین طوری برام چیزی نخریده

2731

منی ک ۳سال و نیمه ازدواج کردم

شوهرم فقط یکبار ولنتاین برد بیرون غذا خوردیم

وگرنه ن سالگرد عقد ن ولنتاین و نه تولد ن کوفت و زهرمار حتی تبریکم نگفت

به خواهر و مادر این زندگی سلام ویژه‌ای دارم 
خسیس نیست برا من خسیسه

ببین تو خودت همه چیو میدونی

نیاز نیست ما بگیم

کلا دوتا راه داری

یا ببرش مشاوره تا بهش این چیزا رو یاد بده و اگر یاد نگرفت جداشو

یا بمون و تحمل کن و اگر انتخابت موندن و تحمل کردنه دیگه نمیتونی اعتراضی کنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
اگه از کسی توقع نداشته باشی اینقدر حالت بد نمیشه. سعی کن توی زندگی از هیچ کس توقع نداشته باشی. حتی ا ...

چند سال شوهرم همین طوری منو ساکت می کرد که ما که طلبکار نیستم آخرش بهش گفتم من از کسی طلبکار نیستم لی بدهی هم به خانواده ات نداره ، برای اونها که می شه باید سنگ تموم بزارم به من که می رسه می گه توقع نداشته باش! 

رابطه یه چیز دو طرفه است!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
توام مث من احساساتی و شوهرامون بی احساس شوهر من خوبه ها خیلی،منم دوس داره  منم دوسش دارم ولی ...

شوهر منم تقریبا اینه ولی برا تولدو روز زن اینا هیچی هم نتونه بخره درمیاره پول میده که خودت یه چیزی بخر

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️

یکمم بلد نیستن انگار خجالت میکشن

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️