2733
2734
عنوان

مشاوره های سورپرایزی نی نی سایت

110 بازدید | 19 پست

مثلا داری با یک کاربر منطقی و فلسفی حرف میزنی میبینی کاملا غیر منطقیه بعد میفهمی بچه ی راهنمایی هستش🥲

با یکی دیگه کلی حرف میزنی عزیزم گلم میگی یهو میفهمی آقاست!!😶

یکی که اصلا نمیشناسیش یهو بدون هیچ دلیلی کلی بهت میتوپه و توهین میکنه🤓

یکی کلی بهت سیاست های همسرداری یاد میده و نطق میکنه فلان باش بهمان باش بعد تاپیک میزنه خاک تو سرم چقدر بی زبونم شوهرم فلان کرد 😟

تو تاپیک پولداری همه پولدارن

تو‌ تاپیک محتاجا همه محتاجن

تو تاپیک مثبت همه مثبتن 

تو تاپیک خیانت همه خیانت دیدن

کلا خیلی سرگرم کننده است اینجا

همین الان میان کامنت میزارن با من مخالفت میکنن میگی نه برو بخون😂

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای مورددومو هستم یبار با یکی حرف میزدم دیگه نیومدم سایت تا فرداش دیدم جواب داده گفتمچ کاربرخوبیه خلاصه کلش تشکرکردمو بوس و اینا زدم تو کاربریش دیدم نوشته مرد خلاصه تو افق محو شدم🥴😂

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

حقیقت رو گفتی 

ولی بخدا خیلی از چیزای غیر منطقی رو بزرگا میگن ب اسم بچه ها درمیاد 

بارها شده خانومه تاپیک پریودی و بارداری و جلوگیری زده ی چیزای چررررررررتی گفته ک فقط دلم میخواست سنشو بپرسم تگش کنم بگم یکی از همون بی منطقایی ک میاد پیشنهاد طلاق و پیشنهادات شر میگ 

وگرنه حرفتون ک درست بود

طرف دکترا چی چیک داشت هی میگفت من دکترا دارم شماها حالیتون نیست اونوقت منه بچه سال جداشون کردم😐

😂😂

من تو همه تاپیک ها خودِ خودمم...

چه والدین سمی ام ...

چه ازدواج موفقم ...

چه سیاست های زناشویی که بهش میگم درایت ...سیایت کلمه سنگین و بار معنایی خوبی نیست ...

وضع مالی ام هم خدا روشکر در حد رفاه نسبی دارم ..

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
حالا فعلا بیا تاپیک اخرم😂😂

این مچردم همیشه هست . اونی ام ک همش میگه گزارش بزنیدم هست خودم جزوشم .

اون موردم ک همش باید سلام وصللوات بفرستی براشون جدیدا پرتوقع ام شدن میگن هفت دور قران و ختم کن برامون😂🥴

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
این مچردم همیشه هست . اونی ام ک همش میگه گزارش بزنیدم هست خودم جزوشم . اون موردم ک همش باید سلام ...

یکی بود میگفت امضاها همه سفره صلوات شده😂😂😂😂😂

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
😂😂 من تو همه تاپیک ها خودِ خودمم... چه والدین سمی ام ... چه ازدواج موفقم ... چه سیاست های زناش ...

شما که شناس سایتی عزیزم جرئت داری خودت نباش🤣🤣

شما که شناس سایتی عزیزم جرئت داری خودت نباش🤣🤣

😂😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
حقیقت رو گفتی  ولی بخدا خیلی از چیزای غیر منطقی رو بزرگا میگن ب اسم بچه ها درمیاد  بارها ...

😁هی میخوای مخالفت ریزی بگنی بخاطر جمله اخرم دست و پات بستس😆شوخی میکنم حرف شمام درسته