2733
2734

دیروز موعدم بود فقط ۲ تا لکه دیدم ، همش درد پریودی داشتم

از امروز صبح همون سمتی که بارداری خارج رحمی داشتم میگیره و ول میکنه

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم باردار بودم فقط یه طرفم درد وحشتناک داشتم ولی داخل رحمی بود نگران نباش گلم

آخه دقیقا مثل همون خارج رحمی بی بی چکم هاله کمرنگ داره

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..

منم باردارم ولی داخل رحمی وقتی میرم دستشویی موقع بلند شدن یه دفعه ایی زیرشکمم سمت چپ وحشتناک میگیره درد میکنه نمیدونم بخاطر چیه و دردش همون لحظه است بعدش خوب میشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
دارو دادن بهت ؟

نه جدیدا اینطوری شدم به دکترم نگغتم هنوز

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت