2752
2734

سلام من انقدر میترسم دارم دیونه میشم 

خیلی دربارش بد شندیم 

دکترم گفت بی حسی نمیخاد بیهوشی هم نداریم 

گفت دستگاهمون پلاستیکی هست 

حتی به مشاورش پیام دادم بی حسی برا خودم بیارم گفت نه لازم نیس ... تورخدا درد داره ؟ من یه قرص ناپروکسن دارم  چند تا شیاف یه قرص هیوسین  و ژلوفن .. همشو بخورم ؟ 

نترس استرس از همه چی بدتره

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

همشو بخوری؟!

همشو بخوری ک از خدا باید عکس رنگیتو تحویل بگیری برا سر خدای نکرده قبرت😐

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وحشتناک نیست اصلا ، نمی‌دونم چرا بعضی ها بد میگن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم من حتی شیاف هم نذاشتم و رفتم انجام دادم فقط یه دونه مسکن خوردم و رفتم و اصلا هم ترس و درد نداش ...

مسکن چی خوردید 

من کدومو بخورم از همشون بهتره 

هیوسین که حتما میخورم برای شل کننده 

اصلأ نگران نباش من یه ژلوفن خوردم قبلش ، اوایلش هیچ دردی نیستش، بعد تو مرحله آخر در حد سی ثانیه درد شبیه پریودی داره و تمام من تو اتاق انقد خندیدم تخت یکسال از ترسم نرفته بودم خیلی راحت بود خیلی با خودت نوار بهداشتی هم بردار بعدش شاید باز ماده حاجب خار بشه لباست کثیف میشه