2733
2734

چن سال پیشا حدود شش سال پیش شوهرم خیانت جنسی کرد من از زیر زبونش کشیدم قسمش دادم اونم لو داد ..اون گفت بهم اهمیت نمیدادی من به راه بد رفتم...ولی بخشیدمش ..دوتا بچه داریم از اون موقع هیچ چیزی ازش ندیدم ولی انگار یه شک همیشه هس تو دلم ..دیشب دیر کرد شک اومد تو دلم گفتم کجایی فیلم بگیر .‌وقتی اومد گفتم فیلم سرکارت کو..اونم نشون داد با لباسای خاکی و سرکارش فیلم گرفته بود ..به من گفت به من شک داری؟گفتم واسه کاره چن سال پیشت اره شک دارم ..گفت ببین اون موضوع تموم شد رفت من اصلا نمیخوام بهش فکر کنم بس کن دیگه .من برای شکم شما تا این موقع سرکار رفتم که بیام خونه زنم این حرفا رو بگه.من گفتم دست خودم نیست گفت پس اگه به من اعتماد نداری این زندگی ارزش نداره .‌.بعد یلند شد رفت بخوابه من گفتم پس چرا زنگ میزنم میگی چقد زنگ میزنی گفت چون تو همش غر میزنی دلم میخواد زنگ میزنی بگی عزیزم برات غذای خوشمزه درست کردم دلم برات تنگ شده از این حرفا بزن..حالا نمیدونم چیکار کنم بهش اعتماد کنم؟زندگیمو بکنم ؟یانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست پیش گرفته ولش کن گور سر شوهر تازه اون قهر میکنه 

بش بگو ارزشو تو برای زندگیت قائل نشدی ک رفتی یه غلطی ک همش من دلشوره داشته باشم 

بگو برای تو تموم شده برای من همیشه تو ذهنمه 

چ راحت میتونن هر غلطی دلشون میخاد بکنن بعدم بگن تموم شده که

2731

خوب دیگه فیلمم گرفته دیگه. به نظرم مشکوک نبوده الکی کش دار نکن.حتما برو مشاوره وسعی کن فراموش کنی یا حداقل کاری کنی روی زندگی الانت اثر نذاره وگرنه منم با شوهرت موافقم.اگه بخشیدی و تموم شده و۶ سال هم گذشته ودیگه چیزی ندیدی نباید اینجور رفتار کنی.اگه هم ذاتا نمیتونی فراموش کنی یا حداقل بهش فکر نکنی وباهاش کنار بیایی وبخوایی این رفتارا رو ادامه بدی که فیلم بگیر واینا همون جدا بشید بهتره

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

شش سال پیش بخشیدی عزیزم ،یا نباید کلا ببخشی یا وقتی بخشیدی باید برگردی به زندگی ،حالا شکاک بودن همیشه همراهت سعی کن زیاد بروز ندی شک میکنی ،دیگ وقتی بخشیدی زندگی و به کام خودت و شوهرت تلخ نکن ،اگر خدایی نکرده تکرار کرد دیگ هرگز نبخشو ی فکر جدی بکن

دیگه اون برای چند سال پیش بوده و بخشیدیش تازه با چشم ندیدی که از زبونش کشیدی ..خیلی رفتارات پراز شک و شبه س اگه دیگه هم بش فکر نکنه با کارای تو میره سمت این چیزا 

ولش کن بزار ببین چه کار داره میکنه اگه تکرار کرد اون موقع باید یه فکر اساسی بکنی ..ببین اگه شوهرت هیچ کاری نکرده باشه وقتی یه زن این همه مشکوکه شکاکه حتی به غذا خوردنش مرد ناخودآگاه سمت این چیزا میبره ..شکاک بودن یه زن بخاطر حس وابستگیه ..حس اینکه الان میخواد منو بزار بره واینو به مرد نشون میدی با رفتارات ومَردم از زن وابسته خوشش نمیاد کاری هم نکنه سرد میشه نسبت به زندگی ..یه ذره بیشتر در مورد کارت فکر کن .

عزیزم حق داری،  خیانت جنسی خیلی بده.  اگ همسر من اینکارو میکرد هیچوقت اعتماد نمیکردم بهش، ...

نمیدونم چرا به من خیانت کرد چون من چاق نیست لافر هم نیستم اندامم خوبه ..قیافمم خوبه 

نمیدونم چرا به من خیانت کرد چون من چاق نیست لافر هم نیستم اندامم خوبه ..قیافمم خوبه 

اره پیش میاد تو زندگیم این چیزا زیاد دیدم که زن قشنگ بوده ولی با این وجود مرد خیانت میکنه 

به هزار دلیل،  ممکنه رابطه تون سرد شده باشه.  یا اکثر مرد ها تنوع طلب هستن 

ولی بازم دلیل بر این نیس که خیانت کنه

مطمئن باش با این کارات دوباره ازات زده میشه و میده سراغ کسی .وقتی می بخشی این کارات چیه.فیلم بگیر هی زنگ بزن دیگه چیه.اون بخواد کاری کنه میکنه به این چیزا نیست .مسخره بازی در نیار اونو بیشتر از این تحقیر نکن من با خوندنش حالم بد شد