2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من تجربه ی این مشکل رو ندارم ولی مشکل های زیادی رو پشت سر گذاشتم 

راستش رو بگم حواسم رو پرت کردم از اون موضوع 

با ورزش تو باشگاه 

جسمم رو زیر وزنه پاره میکردم تا وقتی که رسیدم خونه از خستگی نا نداشتم فقط میخوردم و میخوابیدم 

تا اینکه دیدم بعد از مدت ها فراموش کردم چی شده 

کم کم کنارش سرگرمی های دیگه آوردم مثلا گل و گیاه و پرنده و آشپزی 

فقط زمان نیاز داری و ورزش و وقت گذرانی تا وقتی جسمت خسته شه و روحت می‌تونه بهش فکر کنه 

سخته ولی ممکنه 

شده بود روزایی که صبح ساعت نه صبحونه میخوردم میرفتم پیاده روی و ساعت ۱۲ برمی گشتم

از گرسنگی به هیچی جز غذا فکر نمیکردم و طول پیاده روی هم آهنگ گوش میدادم 

بعدش هم ساعت سه تا شیش میرفتم باشگاه و زیر وزنه خودم رو نابود میکردم 

مثل چی میخوردم و مثل چی ورزش میکردم 😂😂😂

باور کن جوابه

اون چی دوست داشت ....

پسر همسایمونه همون اول(۶ سال پیش) که اولین بار دیدمش رفتم بهش اعتراف کردم که دوسش دارم اون گفت که دوستم نداره و رفت با یکی از رفیقام رل زد ولی تو این ۶ سال بعضی از حرکت هاش طوری بود که فکر میکردم دوسم داره مثلا وقتی من و میدید زل میزد ب من یا مثلا من پست های اینستام چندتاشون رو حذف کردم اون هم همین کار رو کرد پسر داییش هم حدودا ۳ سال پیش بهم تو اینستا درخواست داد بعد خودش وقتی من و میدید با سرعت زیاد رانندگی میکرد یا مثلا خواهر و مادرش من و تو خیابون دیده بودن مامانش ب من لبخند میزد

من کراش یک سالمو فراموش نکردم😐🤦🏻‍♀️😂 تازه قصد دارم نامحسوس برم جلو 

🥲اگه دوست نداره همین الان بیخیالش شو البته خدانکنه تو مثل من بد بخت شی به خودم اومدم دیدم تا خرخره تو عشقش فرو رفتم امیدوارم دوست داشته باشه

پسر همسایمونه همون اول(۶ سال پیش) که اولین بار دیدمش رفتم بهش اعتراف کردم که دوسش دارم اون گفت که دو ...

اشتباه کردی ...خودت تو خیال خودت بدبخت کردی 

الانم ب خودت کمک کن فراموش کنی ...ای کاش من جات بودم 

عشق دو طرفه خیلی درد ناکه خیلی 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
سخته ولی ممکنه  شده بود روزایی که صبح ساعت نه صبحونه میخوردم میرفتم پیاده روی و ساعت ۱۲ برمی گ ...

حتما روش شما رو امتحان میکنم البته عشق فرق میکنه نمیدونم بشه یا نه 🥲من حتی کتابمم باز میکنم چهره ی اون میاد جلوی چشمم حتی تو خواب هم پیشمه

اشتباه کردی ...خودت تو خیال خودت بدبخت کردی  الانم ب خودت کمک کن فراموش کنی ...ای کاش من جات ب ...

آره اشتباه بزرگی کردم واقعا خدانکنه جای من باشی عشق یه طرفه خیلی حس مزخرفیه بخدا🥺اصن عشق مزخرفه

2706