2733
عنوان

چند روز دیگه عروسیه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 25 پست
لباس زیاد دارم اما رنگی هست نمی‌خوام زیاد چاق نشونم بده وگرنه اووو انقدر ماکسیای قشنگ دارم😔

کی گفته آخه رنگی چاق نشون میده فوقش یه گن از زیر بپوش ناراحت نشو ولی لباس‌هایی که نشون دادی خیلی به سن بالا میخورن

چیه نگاه میکنی؟ حال نداشتم با چرت و پرت پرش کنم، برو رد کارت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی گفته آخه رنگی چاق نشون میده فوقش یه گن از زیر بپوش ناراحت نشو ولی لباس‌هایی که نشون دادی خیلی به ...

نه آخه می‌دونی چیه یکمم لختی هستن بدبختی ، اونجا زن و مرد هم قاطی هست 

خودم متاهلم بچه دارم ، خب 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
نه آخه می‌دونی چیه یکمم لختی هستن بدبختی ، اونجا زن و مرد هم قاطی هست  خودم متاهلم بچه دارم ، ...

اهان ولی پیشنهادم اینه اگه میتونی جاش یه کت و شلوار شیک بپوش الان واسه مراسم عقد و این چیزا خیلی ترنده

اهان ولی پیشنهادم اینه اگه میتونی جاش یه کت و شلوار شیک بپوش الان واسه مراسم عقد و این چیزا خیلی ترن ...

تو تالاره آخه کت شلوار بدرد بله برون تولد میخوره

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
اگه موهات روشنه برا تنوع میخوای رنگ کنی اوکیه ولی رنگ طبیعی مورو من بشخصه بیشتر دوس دارم

عزیزدلم موهام سفیده جلوش ارثی سفیدی داره وگرنه اصن دوست ندارم بزارم بخدا😭

عزیزدلم موهام سفیده جلوش ارثی سفیدی داره وگرنه اصن دوست ندارم بزارم بخدا😭

عزیزم عیب نداره پس رنگ کن .البته اگه انتخابت رنگای تیرس از شامپو رنگم میتونی استفاده کنی رنگ طبیعی به موهات میده

عزیزم عیب نداره پس رنگ کن .البته اگه انتخابت رنگای تیرس از شامپو رنگم میتونی استفاده کنی رنگ طبیعی ب ...

اصلا تا حالا موهامو رنگ نکردم شامپو زدم ولی میاد بیرون زودی